Тернопільський футболіст відзначився голом у складі збірної України на Універсіаді

категорія: Футбол | дата: 05 07 2013

Сьогодні, 5 липня, у російській Казані відбувся перший матч студентської збірної України на всесвітній Універсіаді.

Нагадаємо, що на груповій стадії турніру, підопічним Володимира Лозинського протистоятимуть команди Уругваю, Японії та Туреччини. З уругвайцями Україна провела стартову гру, яка відбулася на стадіоні "Трудові резерви".

У стартовому складі збірної України вийшли два вихованці тернопільського футболу — захисник Ігор Курило та нападник Ігор Мединський. Ще один тернополянин — Богдан Семенець залишився на лаві запасних. Зазначимо, що одним із тренерів української команди є наставник ФК Тернопіль — Василь Івегеш.

Збірна України матч проти Уругваю розпочала доволі активно, нанісши кілька ударів по воротах. Але, як це часто буває у футболі, вперед вийшли суперники. На 15-ій хвилині голом відзначився Ніколас Піротто (1:0). Українці не розгубилися і ще до перерви забили два важливі голи. У середині тайму гол на свій рахунок записав захисник ФК Тернопіль Ігор Курило (1:1), а за 5 хвилин забив нападник армянського Титану Сергій Кравченко (1:2).

Після перерви команди заспокоїлися і робили ставку на дальні удари по воротах. Грати заважала і 30-градусна спека. У другому таймі тренери обох команд зробили чимало замін. Уругвайцям, вихід нового гравця допоміг. На останніх хвилинах гри Ігнасіо Давіла зрівнює рахунок у матчі (2:2). Після цього тренер України кинув у бій кращого бомбардира Другої української ліги Богдана Семенця, але він не зумів стати рятівником гри.

Зазначимо, що наступний матч України відбудеться 8 липня проти збірної Японії, яка у першій грі розтрощила Туреччину — (4:0)

Уругвай – Україна 2:2

Голи: Піротто 15, Давіла 89 – Курило 29, Кравченко 33

Уругвай: Ф. Фернандес, Гереро, Фіночетті (Альварес 67), Суарес, Ламбач (Л. Фернандес 46), Айкарді, Пуа, Піротто (Давіла 74), Карлеваро, Папа, Відаль (Оєнард 70)

Україна: Левченко, Пінчук, Климентовський, Бочкур, Курило, Зозуля, Нурідінов (Панасенко 72), Ківа (Кошелюк 81), Мединський (Семенець 90), Кравченко, Галенко (Добрянський 65)

Попередження: Кравченко, Ламбач, Фіночетті, Гузман, Добрянський, Панасенко, Оєнард