Про нас
увійти

Грабівці вийшли в лідери чемпіонату Тернопільського району з футболу

категорія: Футбол | дата: 04 07 2013 | переглядів: 5285
Грабівці вийшли в лідери чемпіонату Тернопільського району з футболу

Відбулися матчі шостого і сьомого турів чемпіонату Тернопільського району по футболу, а також ряд перенесених раніше зустрічей. Про це Номер один повідомив заступник голови Тернопільської районної федерації футболу Юрій Бучинський.

В першій лізі першої поразки зазнала команда з Шляхтинців, яка на своєму полі програла представникам з В. Гаїв з рахунком (0:5). А футболісти з Грабівців, перемігши гостей з В. Бірок з рахунком (6:2), вийшли на перше місце в турнірній таблиці.

Результати всіх зустрічей в першій лізі: Озерна – Біла (2:3), Грабівці – Плотича (1:1), В. Гаї – В. Бірки (0:3), Домаморич – В. Глибочок (3:2), В. Березовиця – Івачів (5:1), Шляхтинці – Дубівці (2:1), Біла – Дубівці (0:2), Плотича – В. Березовиця (1:0), Грабівці _ В. Бірки (6:2), В. Глибочок – Озерна (1:1), Івачів – Домаморич (2:3), Шляхтинці – В.Гаї (0:5).

Команда з Забойок, перемігши представників з Стегниківців (5:1) і в перенесеній грі команду з Курівців (2:1), завдяки кращій різниці м’ячів вийшла на перше місце в групі "А" по другій лізі. Другими йдуть представники з Гаїв Шевченківських.

Результати зустрічей: Забойки – Курівці (2:1), Лозова – Курівці (3:8), Гаї Шевченківські – Підгороднє (2:1), Пронятин – Плотича-2 (4:1), Забойки – Стегниківці (5:1), Петрики-2 – Довжанка (1:1).

В групі "Б" продовжують штампувати перемоги футболісти з В.Луки, які вшосте підряд обіграли своїх противників. На п’яти їм наступає команда з Товсолуга, яка в принциповому поєдинку  на виїзді перемогла хлопців з Мишковичів (3:2), а в перенесеній грі  представників з В.Березовиці-2 (3:0).

Резльтати: Петрики – Білоскірка (4:1), Буцнів – Баворів (1:2), В.Лука – Прошова (4:0), Мишковичі – Товстолуг (2:3), В Березовиця-2 - Ігровиця (4:4), Прошова – В.Березовиця-2 (3:1), Товстолуг – В. Березовиця-2 (3:0).

В групі "В" ігри завершилися з такими рахунками: Ангелівка-Романівка – Смиківці (5:1), М.Ходаків – Динамо (0:0), Дичків – Ступки (8:2), Гаї Шевченківські-2 – Байківці (1:1), Динамо – Ступки (6:0), Дичків – Байківці (3:3), Жовтневе  - Гаї Шевченківські-2 (5:3), М.Ходачків – Ангелівка-Романівка (4:5).

Тут перші очки втратили футболісти з Дичкова, які на своєму полі зіграли (3:3) з представниками з Байківців, ведучи по ходу зустрічі (3:0). На другому місці йде команда з Динамо, воротар якої за шість ігор не пропустив ще ні одного м’яча.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook