Про нас
увійти

Визначилися лауреати обласного етапу дитячо-юнацької футбольної ліги України

категорія: Футбол | дата: 04 07 2013 | переглядів: 791
Визначилися лауреати обласного етапу дитячо-юнацької футбольної ліги України

На стадіонах у Великих Гаях і Тернопільської ДЮСШ у гідропарку визначилися лауреати турніру обласного етапу дитячо-юнацької футбольної ліги України серед гравців 1998 року народження і молодших.

Доволі прогнозовано чемпіонський титул дістався вихованцям досвідчених наставників Едуарда Яблонського і Валерія Дорошенка з обласного центру.

А ось віце-чемпіонські регалії команди Тернопільської районної ДЮСШ — несподіванка. Хоча і теж, мабуть, прогнозована. Адже віднедавна з нею працює ще один спеціаліст, який не потребує рекомендацій, — Василь Заторський. Та й керівник згаданого навчального закладу Олександр Шум не чужа, так би мовити, не лише в спорті, а й у футболі людина.

Їхній колега Ігор Шпікула, позбавлений нині клопотів турнірних завдань аматорських змагань дорослих, теж не приховував амбітних планів домогтися з вихованцями Копичинського відділення Тернопільської обласної ДЮСШ "Колос" якомога вищого результату. Але на заваді, швидше за все, стали обмежені в невеликому містечку можливості для вибору "команди мрії". Тож бронзові медалі, завойовані в нелегкому протиборстві з конкурентами із Заліщицької ДЮСШ, аж ніяк не невдача. Основний час матчу за третє місце переможця не виявив. А в серії одинадцятиметрових наставник дістав можливість переконатися, що надані ним уроки психологічної стійкості намарно не минули.

П’яте місце цього разу дісталося юнакам із Підволочиська, шосте-сьоме розділили Зборівська і Бережанська ДЮСШ, восьме — у футбольного клубу «Чортків». Кращими в своїх номінаціях організатори назвали воротаря Назара Івасіва з обласного центру, захисника Романа Левицького із Заліщиків, півзахисника Михайла Зубика з Копичинців, нападника Дениса Дзюбу з Тернопільської районної ДЮСШ. А титул бомбардира дістався Вікторові Мацьку з Тернополя. Про нагороди для лауреатів подбали управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації та обласна федерація футболу. Окрема подяка від організаторів — сільському голові Великих Гаїв Олегові Кохману, директорам спортивних шкіл Андрієві Мотиці та Олександрові Шуму.

Джерело: ВЖ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook