Про нас
увійти

У тернопільської Ниви вже є перші новачки

категорія: Футбол | дата: 01 07 2013 | переглядів: 1450
У тернопільської Ниви вже є перші новачки

Футбольний клуб Нива (Тернопіль) вже підписав контракти з чотирма новими гравцями. Серед них футболісти донецького Шахтаря та харківського Металіста. Про це повідомив головний тренер тернопільської Ниви Ігор Яворський.

— Всі четверо — молоді та перспективні футболісти, — розповів Ігор Яворський. — З краматорського Авангарду прийшов Ігор Малиш.  Підписаний контракт з Сергієм Шестаковим з ФК Одеса. Вдалося переконати перейти до нас футболіста харківського Металіста Сергія Загинайлова. Йому 22 роки. Лівий півзахисник. Я думаю, він буде фантастичним футболістом. Запрошений дуже хороший молодий воротар з донецького Шахтаря В’ячеслав Базилевич.

Керівництво тернопільської Ниви вже продовжило контракти зі своїми діючими гравцями Миколою Лазориком, Андрієм Новаком та Віктором Яневичем.

— Крім того, є ряд футболістів, які нам підходять. З ними ведуться переговори. Я думаю, 2-4 липня під час зборів в Ужгороді, ми з ними контракти підпишемо. Зокрема, це один з дуже хороших форвардів. Поки в нас не закриті дві позиції нападників. Решту позицій ми вже доукомплектували, — додав Ігор Яворський.

Команду Нива залишили Ігор Швець, Володимир Плішка, Олег Лівіцький і Віктор Данищук, пише ЗЗ.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook