Нива розгромила аматорський Збруч

категорія: Футбол | дата: 30 06 2013

Вчора, 29 червня, тернопільська Нива зіграла свій перший контрольний спаринг у міжсезонні.

Тернополяни декласували лідера Хмельницького чемпіонату з футболу та одну з кращих команд аматорської ліги України — волочиський Збруч з рахунком (0:7).

Перший тайм матчу не віщував розгрому. Хоча й тернополяни зуміли відзначитися вже на другій хвилині гри (навісну передачу з правого краю атаки ударом головою замкнув Григорій Баранець — 0:1), але в подальшому до закінчення першого тайму господарі поля мали вигляд солідної команди, яка за створеними моментами нічим не поступалася Ниві. Так, в одному з епізодів, нападник Збруча на лівому краю атаки накрутив трьох тернополян і метрів з 17-ти пробив. М'яч у нижньому куту воріт накрив кіпер, який знаходився в Ниві на перегляді. Далі були дві поперечини у виконанні гравців Збруча. А ще, невпевнена гра центрального оборонця Ниви Василя Білого, котрий двічі помилявся в простих ситуаціях. В обох випадках брак майстерності атакувального гравця Волочиська не дозволив йому зрівняти рахунок (до честі тернопільського воротаря, він теж зіграв надійно).

Мала свої нагоди і Нива. Двічі до подачі кутових підключалися тернопільські оборонці. В обох випадках їх удари головою (Микола Лазорик, Василь Білий) пройшли вище поперечини. Найнебезпечнішим став випад Ниви наприкінці тайму: Борис Баранець фінтом переграв опікуна на лівому краю атаки і віддав м'яча під удар Тарасу Яворському. Той ціляв зряче, однак воротар Збруча в стрибку зумів витягнути м'яча з-під поперечини, перевівши його на кутовий.

У другому таймі склад Ниви змінився майже повністю. Серед нових гравців було багато тих, хто перебуває у тернопільській команді на перегляді. Чи-то суперник послабив свій склад по перерві, чи-то потенційні новачки Ниви намагалися грою сподобатися Ігореві Яворському, але так сталося, що голи в другому таймі посипалися як з рогу достатку. Спершу швидку контратаку з переводом м'яча з правого флангу в центр і далі на лівий край (гольову передачу віддавав Ігор Мельник) завершив лівий півзахисник Ниви, який перебуває в команді на оглядинах (0:2). Далі дублем відзначився Василь Товкацький. У першому випадку він виявився найспритнішим у воротарському майданчику (0:3), в другому — поборовся з оборонцем Збруча, обікрав його і елегантно перекинув м'яча через кіпера волочиської команди Миколу Вірковського (0:4). До честі господарів у цей ігровий проміжок вони створили два дуже небезпечних моменти. І якщо в одному з них колег по обороні і воротаря Ниви підстрахував Віктор Данищук, то в другому — чистий вихід віч-на-віч зумів нейтралізувати кіпер Андрій Новак.

П'ятий гол Нива забила після сольного проходу опорного півзахисника (ще один гравець, який перебуває в команді на оглядинах) центральною віссю оборони Збруча. Той переграв кількох опонентів та кіпера і закотив м'яча в порожні ворота (0:5). А довершив розгром волочиської команди настирливий Ігор Мельник. Спершу він реалізував, розвівши кіпера та м'яча по різних кутах, пенальті (призначений за фол проти Василя Товкацького), а згодом майстерно замкнув простріл з правого краю атаки (0:7).

Склад Ниви у першому таймі: воротар (на перегляді) — Лазорик, Білий, Яневич, Ільків — Кікоть, Г. Баранець, Яворський, Б. Баранець, правий півзахисник (на перегляді) — нападник (на перегляді).

У другому таймі: Новак — Гребинський, центральний захисник (на перегляді), Данищук, правий захисник (на перегляді) — опорний півзахисник (на перегляді), Мельник, лівий півзахисник (на перегляді), правий півзахисник (на перегляді) — Товкацький, нападник (на перегляді).

Джерело: ФК Нива