Переможців Бізнес-ліги визначено! (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 29 06 2013

Перші міські змагання з міні-футболу — Бізнес-ліга завершено. Лауреатів чемпіонату відзначали 27 червня у спортзалі "ФОК".

У цей день відбулися два матчі фінального етапу, а також довгоочікуваний фінал кубка "Дружби", у якому брали участь АРС-Кераміка та Ріверпул.

Отож, два матчі фінального етапу:
Епіцентр – Рома-Орбіт 3:5
Себн – Ватра 2:1

За підсумками фінальної частини, чемпіонами Бізнес-ліги стали футболісти команди Рома-Орбіт, які набрали 12 очок. Срібними призерами чемпіонату стали гравці команди Карпатська Джерельна (10 очок), а "бронзу" забрали футболісти команди Себн (7 очок).

А от у фіналі кубка "Дружби", попри всі очікування, рівної боротьби не вийшло. АРС розпочав переможну ходу на перших хвилинах матчу. Як не старалися гравці Ріверпулу виправити становище, але все було марно. Першим володарем кубка "Дружби" стала АРС-Кераміка.

По завершенні ігор, організатори чемпіонату нагородили переможців та призерів Бізнес-ліги кубками, медалями і грамотами. Кращим бомбардиром турніру став А.Куций (АРС-Кераміка), а кращим гравцем назвали Романа Мельника (Рома-Орбіт). На воротах краще за всіх стояв В. Бодак.