Визначилися півфіналісти кубка Тернопільщини з футболу

категорія: Футбол | дата: 28 06 2013

26 червня відбулися повторні чвертьфінальні матчі розіграшу кубка області у сезоні 2013 року.

Як і у першому чвертьфіналі, не всі команди вийшли на футбольне поле. Цього разу грати відмовилися чинні володарі цього трофею — Бережани. Тому заліщицький Дністер отримав технічну перемогу та путівку у півфінал. Нагадаємо, що першим півфіналістом стала Козова, яка пройшла далі через відмову від участі Поділля-Агрон.

Ще два матчі чвертьфіналу таки відбулися. Теребовлянська Нива хоча і перемогла Чортків вдома (1:0), але за сумою двох матчів саме чортківчани проходять далі, адже вдома вони виграли (2:0).

Надзвичайно інтригуючим було протистояння ФК Тернопіль-2 та збаразького Галича в обласному центрі. Збаражчани вдома перемогли молодих тернополян (2:1) і мали досить хороші шанси продовжити боротьбу за трофей. Загалом матч був доволі рівним. У першому таймі Галич мав кілька моментів, але не реалізував їх. Зокрема наприкінці першого тайму футболіст Галича вийшов на побачення з воротарем господарів, але влучив просто у голкіпера. Натомість ФК Тернопіль-2 на останніх хвилинах тайму забив єдиний гол у матчі, автором якого став Тарас Кривий. Проте взяття воріт було доволі спірним, адже футболіст перебував у офсайді. Зазначимо, що футболісти зі Збаража мали чималі притензії до арбітра поєдинку, який, на їхню думку, судив лише в одну сторону.

У другому таймі в арбітра полетіла навіть пластикова пляшка від прихильників збаразького клубу, які були абсолютно незадоволені діями рефері. Але і це не допомогло Галичу, який програв (1:0) та вилетів з кубка.