Про нас
увійти

Ігор Яворський: "З 1 липня плануємо виїхати на збір до Трускавця"

категорія: Футбол | дата: 26 06 2013 | переглядів: 709
Ігор Яворський:

Як готуватиметься до виступів у першій лізі тернопільська Нива? З таким запитанням клубна прес-служба звернулася до головного тренера команди Ігоря Яворського.

— Розроблено орієнтований план підготовки на сезон. Чому орієнтовний? Тому що поки невідомий календар змагань команд Першої ліги. За попередніми даними, сезон розпочнеться 14 липня. Від цієї дати і відштовхуємося.

До 25 червня команда перебувала в відпустці. 26-27 червня за планом поглиблений медогляд. До 30 червня команда працюватиме в Тернополі. З 1 липня плануємо виїхати на короткий навчально-тренувальний збір до Трускавця, але він відбудеться лише за умови, що вдасться домовитися зі спаринг-партнерами. Плануємо до початку офіційних матчів зіграти три контрольні поєдинки. Якщо спаринг-партнерів у Трускавці знайти не вдасться, то, можливо, і не поїдемо, а всю роботу по підготовці до сезону проведемо в Тернополі, — розповів наставник Ниви.

За попередньою інформацією, 29 червня Нива поміряється силами з волочиським Збручем (Хмельницька обл.). Дати і суперники інших двох спарингів наразі невідомі.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook