Про нас
увійти

За Ниву знову зіграє Таріел Капанадзе (ВІДЕО)

категорія: Футбол | дата: 26 06 2013
За Ниву знову зіграє Таріел Капанадзе (ВІДЕО)

30 червня на Тернопільському міському стадіоні відбудеться святкування 35-річчя з дня створення футбольної команди Нива. Про подробиці проведення даної події клубній прес-службі розповів президент ФК Нива Автанділ Мдінарадзе.

— Ключовим того дня стане футбольний матч ветеранів тернопільської Ниви та київського Динамо. Також 30 червня відбудеться підведення підсумків футбольного сезону-2012/13 з врученням футболістам та тренерам сучасної Ниви бронзових медалей.

— Хто вручатиме медалі футболістам Ниви?

— ФК Нива надіслав запрошення на святкування керівникам ФФУ (А. Коньков), ПФЛ (М. Бальчос) та Держкомспорту (Р. Сафіуллін). Наразі невідомо, хто з високих спортивних гостей завітає до Тернополя, але можу запевнити, що це будуть авторитетні в футбольному колі люди.

— Можете повідомити, хто з зірок минулого Ниви вийде на футбольне поле цього дня?

— На сьогоднішній момент дали попередню згоду Сергій Квасников та Юрій Нікітенко (воротарі); Ігор Біскуп, Роман Мацюпа, Ігор Цісельський, Петро Дідик, Ігор Сушко, Сергій Леженцев (захисники); Таріел Капанадзе, Володимир Венгринович, Анатолій Назаренко, Михайло Дем'янчук, Богдан Самардак, Автанділ Гвіанідзе (півзахисники); Ігор Яворський, Сергій Турянський, Богдан Антонів (нападники). Готуватиме команду до поєдинку Михайло Михайлович Дунець. У списку можуть бути зміни — це життя.

— Суто спортивною частиною дійство не закінчиться?

— Так, запланована велика культурно-розважальна програма у якій візьмуть участь кілька відомих українських гуртів та співаків. Також на відвідувачів спортивно-мистецького дійства очікують багато приємних сюрпризів (конкурси, вікторини тощо). Переконаний, вболівальники залишаться задоволеними від побаченого!

— Анонсувалося, що буде презентовано гімн Ниви. Хто його автор і виконавець?

— Нехай це залишиться сюрпризом. Можу сказали лише те, що буде запропоновано кілька варіантів гімну Ниви і вболівальники прямо на стадіоні виберуть найкращих з них.

— Чи варто очікувати на участь у дійстві перших осіб області та міста?

— Переконаний, що так воно і буде. Скажу більше, тернопільський губернатор Валентин Хоптян, котрий ще й є почесним головою спостережної Ради ФК Нива, ніколи з порожніми руками на свята не приходить. Сподіваюся, що і цього разу так станеться і подарунок буде доречним, як для команди, так і для клубу.

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook