Про нас
увійти

Сергій Шевцов: Матч проти тернопільської Ниви міг не відбутися

категорія: Футбол | дата: 18 10 2011
Сергій Шевцов: Матч проти тернопільської Ниви міг не відбутися

Сергій Шевцов, головний тренер новокаховської Енергії:

— Якщо говорити про якість гри, то незважаючи на "важке" поле, нам удавалося грати у той футбол, який ми любимо і вміємо. Початок матчу видався невдалим, ми пропустили швидкий гол. Після цього суперник одразу почав думати тільки про захист власних воріт. Провівши багато атак, ми змогли зрівняти рахунок, але, на жаль, швидко пропустили знову. Якби рахунок лишався 1:1, то при грі на зустрічних курсах нам було б легше і все могло скластися краще для нас. А так, суперник знову думав лише про захист. Ми створили достатньо моментів, але м’яч вперто не ліз до воріт.

Грою футболістів я задоволений, незважаючи на те, що ми програли і пропустили два голи. Хоча удари в "дев’ятки", з яких нам забили вдаються дуже рідко і, як не прикро, але вони вдалися суперникові в цій грі. Результатом не задоволений навіть якби була нічия.

— На скільки важливу роль зіграв гол, пропущений на першій хвилині?

— Звичайно, цей гол вийшов несподіваним. Нам довелося витратити чимало фізичних і моральних сил, щоб зрівняти рахунок. Частково ми самі винні в цьому, а частково стали заручниками ситуації, коли матч було відкладено через страйк футболістів "Ниви", а нам повідомили, що поєдинок і зовсім може не відбутися. Але, мабуть, їм пообіцяли щось на стільки приємне, що вони вийшли добре налаштовані, вмотивовані і забили на 18-й секунді. З нами це зіграло злий жарт. Як у першому, так і в другому м’ячеві не обійшлося без долі везіння. Навіть володіючи високою майстерністю, не завжди вдаються такі красиві і точні удари.

Джерело: Український футбол

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook