Про нас
увійти

Ігор Яворський очолить російський клуб?

категорія: Футбол | дата: 25 06 2013
Ігор Яворський очолить російський клуб?

Після недавнього відходу з краснодарської Кубані Леоніда Кучука пост головного тренера команди як і раніше залишається вакантним.

Замість Кучука, який пішов в московський Локомотив, керівництво російського клубу має намір запросити досвідченого тренера, який має ліцензію категорії "Pro". За інформацією російських колег, серед кандидатів значиться прізвище 54-річного українця Ігоря Яворського, відомого по роботі в тернопільській Ниві, івано-франківському Прикарпатті, запорізькому та донецькому Металурзі, львівських Карпатах і ФК Львів.

Минулий сезон цей фахівець провів у рідній Ниві, яку допоміг вивести з Другої ліги до Першої. Для вирішення завдання підвищення в класі тернополянам спочатку вдалося зайняти друге місце в групі "1", а потім вийти переможцями в стикових поєдинках зі старшим за рангом ФК Одеса. У першому матчі підопічні Яворського взяли гору в Одесі — (2:0), а в повторному переконливо переграли суперника вдома — (4:1).

У сезоні 1998/99 частину чемпіонату Ігор Яворський провів на тренерському містку донецьких "металургів". Його кандидатура могла опинитися в краснодарському клубі завдяки Олегу Мкртчяну, добре відомому українським уболівальникам по роботі в корпорації "ІСД", яка давно є власником донецького Металурга. Крім того, нині він є головою ради директорів ФК Кубань, повідомляє джерело в Краснодарському краї.

Джерело: СЭ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook