Про нас
увійти

З ким гратимуть Нива та ФК Тернопіль у наступному сезоні

категорія: Футбол | дата: 20 06 2013 | переглядів: 1027
З ким гратимуть Нива та ФК Тернопіль у наступному сезоні

20 червня відбулося засідання центральної ради ПФЛ, у ході якого прийнято низку рішень стосовно подальшої діяльності ліги. 

Під час роботи члени центральної ради прийняли за основу запропонований адміністрацією ПФЛ проект плану-календаря Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ПФЛ сезону 2013/14 років. Крім цього, прийнято рішення стосовно складу Першої та Другої ліг. Остаточно склад буде затверджено у ході конференції.

За основу взято наступний проект:

Сталь (Алчевськ), Олександрія, Буковина (Чернівці), Нафтовик-Укрнафта (Охтирка), Миколаїв, Авангард (Краматорськ), Зірка (Кіровоград), Суми, Геліос (Харків), Олімпік (Донецьк), Титан (Армянськ), Полтава, Кримтеплиця (Молодіжне), Динамо-2 (Київ), Десна (Чернігів), УкрАгроКом (Головківка), Нива (Тернопіль), Шахтар (Свердловськ).

Втім, під питанням залишається склад першої ліги, адже на даний час у першому дивізіоні — 17 команд. Претендентом на 18-те місце є свердловський Шахтар. Згідно з регламентними нормами, у разі відмови команди від виступу у лізі, вищій за рангом, або у випадку виключення зі змагань, право на підвищення у класі отримує команда, що посіла у підсумковій таблиці наступне місце після команди, що відмовилась від підвищення у ранзі або виключеної зі змагань. ФК Одеса, який також міг претендувати на місце в Першій лізі, відмовився від такого шансу.    

Крім цього, невизначеною залишається доля ФК Кримтеплиця: через фінансові труднощі президент клубу Олександр Васильєв прийняв рішення припинити участь команди у чемпіонаті, повідомивши  про це працівників клубу та футболістів. Утім, у разі позитивних перемовин зі спонсорами, клуб має шанси залишитися у складі ПФЛ.

Склад Другої ліги:

Арсенал (Біла Церква), Одеса, Тернопіль, Славутич (Черкаси), Скала (Стрий), Реал Фарм (Южне), Шахтар-3 (Донецьк), Карлівка, Кремінь (Кременчук), Мир (Горностаївка), Гірник (Кривий Ріг), Сталь (Дніпродзержинськ), Енергія (Нова Каховка), Гірник-Спорт (Комсомольськ), Макіїввугілля (Макіївка), Оболонь-Бровар (Київ), Енергія (Миколаїв), Кристал (Херсон), Динамо (Хмельницький), Жемчужина (Ялта).

Склад Другої ліги може змінитися внаслідок ризику зняття деяких команд зі змагань або у разі незадоволення апеляції ФК Жемчужина Ялта. Нагадаємо, цей клуб подав апеляційну скаргу на рішення Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів. Як повідомлялося раніше, відповідний комітет позбавив ялтинців атестату на право участі у змаганнях серед команд клубів другої ліги. У відповідності до пункту 4 статті 10 Статуту ПФЛ щодо розгляду питання стосовно виключення клубу зі складу ПФЛ за невиконання фінансових зобов’язань, адміністрації ПФЛ доручено підготувати пакет документів та передати КДК ФФУ.

Остаточний склад ліг розглядатиметься Конференцією ПФЛ, що відбудеться 26 червня.

Футбольні клуби Енергія Миколаїв, Оболонь-Бровар Київ та Карлівка з наступного сезону розпочнуть змаганнях серед команд-професіоналів Другої ліги. Рішенням Центральної Ради припинено членство у ПФЛ  футбольного клубу Севастополь,  а команди Севастополь та Севастополь-2 виключено зі змагань Першої та Другої ліг відповідно. Це пов’язано із завоюванням севастопольської команди права наступного сезону виступати у змаганнях під егідою Прем’єр-ліги.

За матеріалами ПФЛ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook