Про нас
увійти

Автанділ Мдінарадзе: "Основним завданням нашого клубу буде вихід у Прем'єр-лігу!"

категорія: Футбол | дата: 19 06 2013 | переглядів: 1157
Автанділ Мдінарадзе:

Президент футбольного клубу Нива, після виходу у Першу лігу, розповів про майбутні плани команди.

— Відверто кажучи, сезон у нас був нервовим, — розпочав розмову президент. — Як ви знаєте, на початках ми втратили чимало очок і через те нам було важко виконувати свої завдання. Але я вважаю, що нам вдалося виконати все задумане. Можливо, якби все у нас складалося легко і просто, не було б такого свята для вболівальників. Думаю, що це велике свято для всіх вболівальників, особисто для мене та всіх людей, які долучилися до нашої спільної перемоги. Сьогодні я дуже щаслива людина!

Спочатку нам потрібно відійти від всіх емоцій та ейфорії та підготуватися до святкування 35-річчя нашої Ниви. Як відомо, 30 червня відбудеться святкове дійство та матч між ветеранами Ниви та київського Динамо. Паралельно команда відправиться на нетривалий відпочинок, а далі будемо готуватися до виступів у Першій лізі.

У нас є певні трансферні плани, які хочемо здійснити у міжсезоння. Поїдемо на тренувальні збори, можливо, до Трускавця. Хочемо, щоб у Першій лізі футболісти тішили своїх прихильників грою і не повторювали помилки Ниви трирічної давності, коли команда одразу ж опустилася назад у Другу лігу. Будуючи сильну та міцну команду, ми не забуваємо і про розбудову інфраструктури клубу.

За кілька днів буде презентовано проект нашої нової заміської бази, яка матиме шість футбольних полів. Вона буде розташована за 10 кілометрів від Тернополя. Ми відкриваємо дитячу футбольну Академію і хочемо, щоб Нива була сучасною командою. Вона повинна бути забезпечена всім необхідним, у тому числі і фінансовою стабільністю. А основним завданням нашого клубу буде вихід у Прем'єр-лігу!

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook