Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Протягом сезону доводилося чути "Яворського — на мило!"

категорія: Футбол | дата: 18 06 2013 | переглядів: 734
Ігор Яворський:

Керманич тернопільської Ниви після тріумфальної перемоги над Одесою, розповів про враження від гри та плани на майбутнє.

— Якщо оцінити сьогодні гру нашої команди, то вона діяла цілком прийстойно, — розпочав тренер. — Але перш за все я хотів би висловити слова подяки футбольному клубу Одеса. Вони, як справжні професіонали, дограли цей важкий сезон до кінця. Як ви знаєте, команда мала всі шанси не приїхати на матч і тоді б не було цього футбольного свята у Тернополі. При цьому, Одеса грала навіть краще, ніж у себе вдома. Вони контролювали м'яч, діяли грамотно і тут відчувається рука тренера Андрія Пархоменка. Помітно, що ця людина знає свою роботу. Єдина проблема одеситів це, звісно, фінансування.

Ігор Петрович заявив, що його футболісти у цьому матчі почувалися дещо розслаблено. — — Дуже важко налаштувати команду на гру, після перемоги (0:2). Перші десять хвилин матчу гра у нас не "клеїлась". Але потім ми взяли гру, як кажуть, у свої ноги, почали контролювати м'яч, вчасно забили гол і не допускали браку. Після цього ми вже відчували впевненість у грі. Хоча я рідко коли хвалю свою команду, але сьогодні вона заслуговує на похвалу, — сказав коуч.

Головні обіцянки перед вболівальнками Нива виконала сповна.

— Перед початком сезону, на зустрічі із вболівальниками, ми давали невеликі обіцянки. Хтось міг казати що це нереально, але ті два завдання, які ми поставили перед вболівальниками, виконано! Ми говорили, що на тернопільський стадіон має прийти десять тисяч вболівальників, і на кубкову гру з Севастополем прийшло навіть більше. Також всі футболісти, тренери і керівники казали, що ми вийдемо у Першу лігу і це теж ми реалізували. Повірте, що це дуже важкий шлях. Приміром, чернігівська Десна, три роки виходила у Першу лігу. Можливо, зі сторони здавалося що це легко, але насправді це дуже копітка праця чималої групи людей, — зазначив Ігор Яворський.

Тренер подякував всім вірним вболівальникам, які вірили у команду.

— Сьогодні ми побачили, як вболівають за тернопільську Ниву. Я пообіцяв, що матч проти Одеси буде красивим і результативним. Слова подяки хочу висловити і нашому губернатору. Валентин Антонович зробив фінансову базу для команди і це дуже важливо. У новому році було серйозне підсилення команди — брати Баранці, Ільків, Кікоть, Мельник. Запрошення цих футболістів це заслуга нашого губернатора та віце-губернатора Петра Гоча. Окремі слова вдячності заслуговує мій перший помічник — Михайло Дунець, який це все починав, коли ми ще дітьми бігали у Підгайцях., — розповів наставник.

За словами тренера, з лави запасних йому доводилося чути неприємні речі.

— Коли у нас були невдалі матчі, то мені доводилося чути на лаві вислови "Яворського — на мило!". Але це говорили люди, які є недалекоглядними, адже будь-яка команда може втратити очки, — додав він.

Попереду у Ниви — наступний футбольний крок.

— Загалом у цьому сезоні ми робили все можливе і навіть неможливе, щоб добитися своєї мети. Тепер потрібно робити наступний крок у футбольному житті Ниви. Надіємося, що скоро у Тернопіль будуть приїжджати і Шахтар Донецьк і Динамо Київ, — підсумував Ігор Яворський.

sports.te.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook