Тернопільські прокурори другі у футболі

категорія: Футбол | дата: 17 06 2013

Срібним призером турніру турніру з міні-футболу на "Кубок Генерального прокурора України" стала команда прокуратури Тернопільської області. Змагання тривали 14-16 червня.

Участь у 2-ох фінальних поєдинках взяли команди прокуратур з 6-ти областей та команда Генеральної прокуратури України, - повідомили у прес-службі прокуратури Тернопільської області. У своїй підгрупі тернополяни посіли 1-ше місце, обігравши команди Львівської області та Генеральної прокуратури України, що дозволило грати у фіналі турніру, де в результаті напруженої боротьби поступилися суперникам з Київської області.

— Наша команда показала не тільки хорошу гру, але і злагодженість в діях та повне взаєморозуміння на полі. Однак гра — є гра. Ми вітаємо переможців і бажаємо їм та нашій команді нових спортивних здобутків, — зазначив Геннадій Мовчан після завершення матчів.

До слова, у відбірковому турнірі, що проходив в Тернополі 27 травня тернополяни у всіх трьох матчах переграли суперників з прокуратур Чернівецької, Рівненської, Волинської областей та вибороли право грати у фінальних поєдинках.

Джерело: 20 хвилин