Про нас
увійти

Футбол у Тернопільському районі по-сильніший обласного

категорія: Футбол | дата: 17 06 2013 | переглядів: 1473
Футбол у Тернопільському районі по-сильніший обласного

16 червня відбулися матчі п’ятого туру чемпіонату Тернопільського району з футболу.

В іграх команд першої групи було зафіксовано такі результати: Біла – Грабівці (2:5), Плотича – Озерна (3:1), В. Бірки – Домаморич (4:0), В. Глибочок - В. Гаї (5:1), Івачів – Дубівці (1:2), Шляхтинці – В. Березоиця (3:3).

Як повідомив Номер один заступник голови Тернопільської районної федерації футболу Юрій Бучинський, цікавий поєдинок видався в Шляхтинцях, де гості з В. Березовиці буквально на останніх секундах зуміли зрівняти рахунок.

Також було зіграно перенесений матч 4-го туру, в якому господарі з Дубівців розтрощили свого суперника з В. Глибочка – (8:1). Після цих ігор в лідерах перебувають колективи з В.Бірок і Грабівців, в активі яких по 12 очок. На 2 очка відстають хлопці зі Шляхтинців, маючи ще гру в запасі.

У другій лізі зустрічі завершилися з такими рахунками: Підгороднє – Лозова (7:2), Курівці – Гаї Шевченківські-1 (3:5), Плотича-2 – Забойки (2:3), Стегниківці – Петрики-2 (1:3), Довжанка – Пронятин (3:0), Баворів – Петрики (1:1), Білоскірка – Буцнів (0:2), Прошова – Мишковичі (2:4), Ігровиця – В.Лука (0:5), Динамо – Ангелівка-Романівка (8:0), Смиківці – М.Ходачків (2:3), Ступки- Гаї Шевченківські-2 (3:3), Жовтневе – Дичків (0:2).

В групі "А"  лідирує колектив з Гаїв Шевченківських-1 (13 очок). По 10 очок мають команди з Підгороднього, Петриків-2 і Забойок. В групі "Б" без втрат ідуть футболісти з В.Луки — 15 очок. Сусіди з Мишкович відстають на два очка. А в гупі "В" 12 очок в команди з Дичкова, 10 — в футболістів з Байківців.

На черговому засіданні виконкому Тернопільської районної федерації футболу було зараховано технічну поразку команді зі Ступок, якою в зустрічі другого туру з представниками з М. Ходачкова було порушено положення по проведенню змагань. Також велику увагу було приділено дисципліні, як футболістів так і вболівальників команд. Було попереджено представників команд з Шляхтинців і В. Луки про неналежну роботу в даному питанні.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook