Про нас
увійти

У Тернополі відбувся V-й кубок "Карлсберг-Преса’2013" з міні-футболу

категорія: Футбол | дата: 17 06 2013
У Тернополі відбувся V-й кубок

V-й кубок "Карлсберг-Преса’2013" з міні-футболу, схоже, стане останнім у тому форматі, в якому він проводиться всі попередні роки.

Загалом хороша ініціатива тернопільських журналістів та ТМ "Карлсберг" із залученням до футболу всіх гілок влади — Тернопільської міськради, обласної ради та ОДА, перетворилася у змагання, де будь-якою ціною, часом і не зовсім спортивною, деякі команди хочуть здобути перемогу.

Оскільки турнір організовували в тому числі і представники ЗМІ та приурочили його до свого професійного свята — Дня журналіста, то в попередні роки кубок мав вигляд товариського турніру, де перемога не стояла для його учасників першочерговим завданням.

Команди з користю для здоров’я проводили часу, журналісти, чиновники та депутати отримували зайвий привід поспілкуватись у неформальній обстановці, але не цього разу. Деякі команди з числа владних вирішили заявити на кубок професійних або напівпрофесійних футболістів. Під соусом помічників депутатів за них виступали гравці, які мають досвід виступів за професійну футзальну команду з Тернополя, а також так звані обласники, що захищають чи захищали кольори команд у чемпіонатах Тернопільської та сусідніх областей.

І було б нічого, якби ці "професіонали" грали на змаганнях свого рівня та здобували там високі нагороди серед рівних собі. Натомість їх залучили до змагань з аматорами, тим самим результат такого суперництва був наперед відомим. Варто задатися питанням представникам команд, які так вчинили. Невже для них всі методи прийнятні задля здобуття перемоги? Чи комусь потрібні такі перемоги? Чи, можливо, професіоналам вони додадуть майстерності? Очевидно — ні, водночас такі незрозумілі речі змушують задумуватись: а чи потрібно організовувати подібного роду змагання?

Що ж стосується спортивної сторони кубка, то дві команди журналістів, так звані "старики" і "молодь", посіли у своїх підгрупах (на турнір заявилося шість команд) останні місця, тим самим поділили 5-6 загальні позиції. У поєдинку за "бронзу" команда міської ради була сильнішою за ТОДА (2:0), а у фіналі обласна рада переграла команду "Карлсберг"  (3:1).

Організатори змагань спеціальними призами відзначили кращих в окремих номінаціях, при цьому жодну з команд не було обділено. Так, кращим воротарем став Назар Скочеляс (Кореспондент-1), захисником — Святослав Кітура (ОДА), нападником — Дмитро Чабанов (Кореспондент-2), бомбардиром — Тарас Глухан (облрада, 5 голів), гравцем — Вадим Пукас (міськрада), приз же глядацьких симпатій отримав Ігор Борега (Карлсберг).

Джерело: Номер один

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook