Про нас
увійти

Ігор Яворський: "16 червня вечірній Тернопіль має бути щасливим!"

категорія: Футбол | дата: 13 06 2013 | переглядів: 712
Ігор Яворський:

Перипетії першого матчу серії плей-оф між СК Одеса та Нивою клубній прес-службі прокоментував головний тренер тернопільської команди Ігор Яворський.

— Нива у звітному матчі мала велику перевагу. Все-таки, рівень гри нашої команди на голову вищий за рівень Одеси. Футболісти Ниви були добре сконцентровані на грі, бо розуміли, що один невдалий матч може зіпсувати весь сезон. Всі грали організовано, дружньо, підстраховували один одного. Навіть ті футболісти, які перебували на лаві запасних підказували своїм партнерам по команді, бо усі переймалися командним результатом.

— Чи можете виокремити гравців, які найбільше доклалися до перемоги?

— Не хотів би нікого виділяти. Добротно грала вся команда: і ті хто вийшов у стартовому складі, і ті, хто з'явився на полі з лавки запасних. Всі прагнули зробити надійний заділ перед повторним матчем у Тернополі.

— І, все-таки, знаю, що є люди, які створили чудовий мікроклімат у команді?

— Так, це наш губернатор, Валентин Хоптян, котрий перед відповідальними матчами мав зустріч з футболістами, сказав їх чимало теплих слів. Окрім того, футболістам була виплачена заробітна плата, що теж є не останнім фактором у професійному футболі. Все це вкупі наводило всіх на думку, що Тернопіль і справді заслуговує місця в Першій лізі.

— Чи були обіцяні керівництвом ФК Нива додаткові преміальні за перемогу на стадії плей-оф?

— Додаткової матеріальної мотивації не було. Футболісти добре розуміли, що в даному випадку заробітки мають відійти на другий план, головне — виконати поставлене завдання на сезон.

— На Ваш погляд перемога (2:0) на полі суперника може гарантувати Ниві місце в Першій лізі?

— Я на 100% впевнений у тому, що Нива вже в Першій лізі! Але, як кажуть у народі, береженого Бог береже. Зачекаймо до неділі, 16 червня. Лише після фінального свистка повторного матчу можна говорити про вихід Ниви до Першої ліги, як про доконаний факт.

— Чи встигне команда відновитися до недільного матчу, адже був виснажливий поєдинок в Одесі, довга дорога плюс кілька гравців травмовані?

— Звичайно буде непросто, адже сама тільки дорога автобусом займає ~10 годин, але нічого не поробиш, таке воно футбольне життя. Ми вже склали план підготовки на повторну гру з Одесою. Спершу це будуть відновлювальні процедури, згодом — тренування. Сподіваюся, нам вдасться підвести футболістів у хорошій формі до цього матчу. Що ж до кадрів, то Григорій Баранець має невелике ушкодження, тому з футболістів, які грали в Одесі, можливо, у Тернополі ми його не побачимо. Всі решта здорові і готові на мажорній ноті завершити складний сезон.

— Вболівальники Ниви на офіційному сайті логічно запитують: а чи приїдуть одесити на повторний матч, мовляв результат для них негативний, та й фінансів бракує...

— Все може статися, не можу відповідати за керівництво Одеси. Я розмовляв з головним тренером Андрієм Пархоменком. З його слів зрозумів, що вони приїдуть на гру, позаяк у протилежному випадку передбачені значні штрафні санкції. До того ж, я думаю, що представники одеської сторони розуміють, що футбол — це свято для людей, а одна поразка, навіть у такому важливому протистоянні, яке ми нині маємо, ще нічого не вирішує...

— Тобто вболівальників Ви закликаєте прийти недільного вечора на стадіон?

— Авжеж. Я запрошую шанувальників Ниви підтримати свою улюблену команду в вирішальному матчі сезону. А ми, футболісти та тренери, зі своєї сторони зробимо все, щоб вболівальники подивилися на добротний, а головне результативний футбол. 16 червня вечірній Тернопіль має бути щасливим!

Джерело: ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook