Нива робить вагомий крок назустріч Першій лізі

категорія: Футбол | дата: 12 06 2013

Тернопільська Нива перемогла ФК Одеса у першій зустрічі плей-офф і має хороші шанси на вихід у Першу лігу.

Матч, що відбувся на одеському стадіоні "Спартак", завершився доволі впевненою перемогою підопічних Ігоря Яворського — (0:2).

Нива вийшла у бойовому складі. Після матчу з Десною в основу повернулися брати Баранці, а також Андрій Кікоть, який був під загрозою дискваліфікації. На вістрі атаки Ниви діяв Ігор Мельник.

Оскільки ціна навіть першого матчу — велика, то команди не спішили кидатися на ворота одне одного. Однак Нива, яку перед матчем записували у фаворити, свій статус виправдала. На 17-ій хвилині після триходівки відзначився Григорій Баранець (0:1). Далі гра теж проходила за сценарієм тернопільських футболістів. Активно, як в останніх двох матчах, поводив себе Ігор Гребінський. Кілька разів на вістрі атаки опинявся Кікоть та Мельник. Господарі поля у першому таймі запам'яталися хіба що ударом з-за меж штрафного майданчика, який без проблем взяв Андрій Новак.

По перерві картина гри не змінилася. Надалі ігровою перевагою володіли "жовто-зелені". Брати Баранці лише власними силами фактично перегравали півзахист Одеси і часто виводили партнерів на ударні позиції. На 58-ій хвилині Ігор Гребінський, після чудового пасу Бориса Баранця, вийшов на рандеву з кіпером Одеси і переграв його. Але арбітру здалося, що футболіст Ниви не за правилами переграв воротаря.

Проте вже за дві хвилини кіпер одеської команди таки капітулював. Андрій Кікоть хорошим пасом знайшов Ігоря Мельника і той, вийшовши віч-на-віч, переграв голкіпера (0:2).

Фактично у другому таймі господарі поля не мали жодних шансів хоча б забити гол престижу. Певні спроби у підопічних Андрія Пархоменка були, але з ними бездоганно впоралася оборона Ниви з капітаном Миколою Лазориком. Особливою впевненістю відзначався сам капітан, який кілька разів вигравав боротьбу у нападників Одеси.

Нива абсолютно спокійно довела гру до комфортної переваги і суттєво полегшила собі завдання виходу у Першу лігу. Тепер, перед домашньою грою, тернополяни мають перевагу у два м'ячі. По грі Нива повністю переграла одеситів, тому другий матч перетворюється у формальність.

Нагадаємо, що матч Нива – ФК Одеса відбудеться на тернопільському "Міському" стадіоні 16 червня, у неділю. Початок зустрічі — 19:30!

Плей-офф за вихід у Першу лігу. Перший матч. Одеса, стадіон "Спартак"

ФК Одеса - Нива 0:2

Голи: Г. Баранець 17, Мельник 60

Одеса: Паламарчук, Калітов, Гавриленко, Малін (Гостєв 62), Платунов, Гальський, К.Пархоменко, Балабанов (Томах 86), Шестаков (Ігуменов 84), Д.Пархоменко, Піцик (Закряєв 72)

Нива: Новак, Яневич, Лазорик, Гребінський (Данищук 75), Романюк, Білий, Г. Баранець (Яворський 63), Б. Баранець (Товкацький 80), Кікоть, Басараб, Мельник (Мдінарадзе 89)