Футболісти з Тернополя — срібні призери міжнародного турніру в Івано-Франківську

категорія: Футбол | дата: 04 06 2013

З 30 травня по 2 червня в Івано-Франківську проходив міжнародний дитячо-юнацький турнір присвячений пам’яті заслуженого тренера України Петра Савчука з футболу. Турнір проходив серед 6 вікових груп в яких приймало 50 команд. В групі U-10 серед юнаків 2003 р.н. брала участь команда КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" Тернополя.

Всього було 8 команд. Команди були поділені на 2 підгрупи, ігри в підгрупах проходили по коловій системі. Результати ігор за участю тернопільської команди: ДЮСШ Тернопіль - ДЮСШ Калуш (8:1), ДЮСШ Тернопіль - Прикарпаття Івано-Франківськ (0:4), ДЮСШ Тернопіль - ДЮСШ Рогатин (3:0).

Тернопільська посіла друге місце набравши 6 очок і завоювала право виступати в півфіналі з командою Ніка Івано-Франківськ, яка в своїй підгрупі зайняла перше місце. Основний час не виявив переможця гра закінчилась (2:2). Переможець визначився при пробиті дев’ятиметрових ударів. Команда ДЮСШ Тернопіль по пенальті виграла з рахунком (4:3).

Слід відмітити воротаря команди Іллю Ольхового, який парирував 3(!) удари. І у фіналі наша команда знову зустрілась з командою Прикарпаття Івано-Франківськ, якій знову поступились, цього разу з рахунком (0:3), тим самим зайняла друге підсумкове місце.

Команди були нагородженні кубком і командною грамотою, гравці медалями, приз кращого півзахисника турніру в цій віковій групі був нагороджений гравець команди ДЮСШ Тернопіль Денис Махінка, він же став кращим бомбардиром своєї команди забивши 5 м’ячів. Готовив команду до турніру тренер Валерій Олоексійович Дорошенко.

Джерело: Номер один