У Скалаті відбувся фінал спортивних ігор Тернопільщини з міні-футболу

категорія: Футбол | дата: 04 06 2013

У Скалаті Підволочиського району відбувся фінал з міні-футболу серед команд сільських та селищних рад у залік ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини.

На футбольному майданчику зі штучним покриттям Скалатської ДЮСШ "Колос" змагалися міні-футбольні дружини з Васильківців Гусятинського, Бережанки Лановецького, Великої Березовиці Тернопільського і Млинівців Зборівського районів, які у свою чергу стали переможцями зональних змагань.

Як повідомляє обласне ФСТ "Колос",  змагання проходили за олімпійською системою. У першій грі футболісти із села Бережанка впевнено обіграли своїх конкурентів з Великої Березовиці з рахунком (7:0). У другому півфіналі спортсмени із села Васильківці  перемогли зборівчан — (5:1). У боротьбі за третє місце перемогу над футболістами з Великої Березовиці з рахунком (5:4) святкували представники села Млинівці.

Переможцями змагань стали футболісти села Васильківці Гусятинського району, які у фіналі перемогли команду села Бережанка Лановецького району з рахунком (6:4).

Команди-переможці та призери змагань нагороджені кубками та дипломами Тернопільського обласного ФСТ "Колос". Нагородження провів голова товариства Георгій Гунтік.