Тернопільські футболісти привезли додому срібні медалі з міжнародного турніру у Польщі

категорія: Футбол | дата: 31 05 2013

З 23 по 27 травня в Любську (Польща) проходив міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2000/01 року народження.

В турнірі брали участь перша і друга команди Любська, перша та друга команда з м. Форст (Німенччина), перша і друга команда м. Екстер (Німеччина), команда 2001 р.н. КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" м. Тернопіль (Україна).

Команди були розділені на дві підгрупи. Ігри в підгрупах проходили по коловій системі.  Як повідомили Номер один у тернопільській ДЮСШ, команда 2001 р.н. м. Тернополя виграла в другої команди м. Любська — (5:0), обіграла першу команду м. Форст (Німеччина) — (1:0) і обіграла першу команду м. Екстер — (3:0). Зайняла перше місце в підгрупі набравши 9 очок.

Разом з першою командою м. Форст, яка зайняла друге місце потрапила у фінальну частину. З другої підгрупи у фінальну частину ввійшли друга команда м.Екстер і перша команда м. Любськ. У фінальній частині ігри проходили по коловій системі, де Тернопільські юнаки поступилися першій команді з м. Форст (0:1), обіграли другу команду м. Екстер — (1:0) і з господарями турніру першою командою м. Любськ зіграли в нічию — (0:0). В загальному підсумку набрали 4 очка і посіли друге місце.

Тернопільська команда була нагороджена кубком, гравці грамотами, медалями. В номінації кращий гравець турніру був признаний Андрій Новачинський, якого нагородили пам’ятним призом. Готували команду до турніру тренери Петро Старовський та Ростислав Ціх.