Про нас
увійти

Ігор Яворський: "До матчу проти Скали готуватимемось у звичному режимі"

категорія: Футбол | дата: 29 05 2013
Ігор Яворський:

Головний тренер тернопільської Ниви розповів про підготовку команди до наступної гри та можливих суперників у перехідних матчах за Першу лігу.

— Наступний матч зі Скалою фактично має розставити все над "і" в регулярному чемпіонаті. Чи буде чимось відрізнятися підготовка Ниви до даного матчу?

— Тренуватимемось у звичному режимі. Щоправда, до матчу з Черкасами ми трохи скинули навантаження, тому що відчували, що в деяких матчах команда була трохи втомленою. Тренувальний процес був побудований таким чином, щоб футболісти мали хороший функціональний заряд на ігри плей-оф, адже ми розуміємо, що якщо вони відбудуться, то це ще плюс два матчі в сезоні. Зараз тренування послабились, щоб гравці виглядали трохи свіжішими в вирішальних поєдинках

— За якою системою проходитимуть перехідні поєдинки?

— Відбуватимуться вони в два кола: один матч на виїзді, один — вдома. Суперник, як і те, на якому полі проходитимуть обидва матчі, визначатиметься за жеребкуванням. Якщо дивитися на турнірну таблицю у змаганнях Першої ліги, то, очевидно, це будуть команди СК Одеса або Динамо-2 (Київ).

За матерілами ФК Нива

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook