Футболісти з Білої колекціонують кубки

категорія: Футбол | дата: 27 05 2013

На стадіоні с. В. Гаї відбулася фінальна зустріч кубка Тернопільської райради "Колос" з футболу між командами з сіл Шляхтинців і Білої. У напруженому двобої перемогу святкували футболісти команди КЛФ Біла — (2:1).

Як повідомив Номер один заступник голови ТРФФ Юрій Бучинський, у середині першого тайму простріл партнера з правого флангу замкнув нападник команди-переможці Саша Богуславський, а буквально через декілька хвилин Назар Гринтус зробив рахунок (2:0), відправивши шкіряного у дев’ятку зі штрафного удару.

В другому таймі футболістам зі Шляхтинців вдалося "розмочити" рахунок, але на більше їх не вистачило. Тож команда з Білої другий рік поспіль повезла трофей додому. А кращим  гравцем у її складі і в зустрічі в цілому було визнано Заставецького Юрія.

А вже 18 травня команда КЛФ Біла захищала честь Тернопільського району на зональних змаганнях з футболу ХХІІІ-х сільських спортивних ігор Тернопільщини, що проходили цьогоріч у Теребовлі. На жаль, тут хлопці з Білої не справились із хвилюванням і програли команді господарів з рахунком (2:5) та вибули з подальшої боротьби.