ФК Тернопіль грає внічию з Десною

категорія: Футбол | дата: 25 05 2013

Новоспечений учасник Першої ліги — чернігівська Десна дозволила собі втратити очки у Тернополі і зіграла внічию з нашими "муніципалами" (1:1).

Як відомо, чернігівська команда ще у минулому турі достроково стала чемпіоном Другої ліги, отримавши пряму путівку у Першу лігу. Тому на гру проти ФК Тернопіль, підопічні Олександра Рябоконя їхали без особливої мотивації. До цього матчу чернігівчани тричі завдавали поразки Тернополю, але настав час ламати цю традицію.

Головним болем для наставника ФК Тернопіль перед грою з чемпіонами була дискваліфікація одразу трьох гравців основи. Через перебір жовтик Дубчак, Клекот та Чорний не мали права грати проти Десни. Таким чином "віддуватися" за ветеранів довелося молоді. Зі стартових хвилин гри на поле вийшли молоді Бойчук та Кривий, які хоча й помилялися, але здобули частинку необхідного досвіду.

Стартові хвилини зустрічі обидва суперники провели у досить високому ритмі. Але атаки Десни виглядали більш грізними. Проте саме господарі поля першими відкрили рахунок. Реабілітувався за незабитий пенальті у Стрию капітан Тернополя Андрій Кондзьолка. Опорний півзахисник ФК Тернопіль "смачно" приклався до м'яча і ударом зльоту відкрив рахунок (1:0).

Гол дещо заспокоїв гру, але ненадовго. Одна із атак Тернополя призвела до того, що Богдана Семенця "завалили" у штрафному Десни і арбітр зустрічі вказав на "точку". Для господарів це був прекрасний шанс створити для себе комфортну перевагу. До м'яча підійшов сам постраждалий, але не забив. Семенець послав круглого над перекладиною.

Незадовго після пенальті, Семенець міг реабілітуватися, але його удар черкнув поперечку чужих воріт. На цьому небезпечні моменти у першому таймі завершилися.

Але продовжилися одразу по перерві. І у одному з такий моментів футболіст Десни Вадим Бовтрук зрівняв рахунок (1:1). Надалі особливої небезпеки біля обох воріт не виникало. Коуч Тернополя Василь Івегеш випустив ще одного юного таланта Юрія Соколовського, який поміняв на фланзі Бойчука.

Веселішою гра стала на останніх хвилинах. Тернопіль намагався вирвати перемогу і це ледь не зробив все той же Семенець. Богдан вирвався на побачення з кіпером, але переграти того не зумів. Підсумок гри — нічия (1:1).