Про нас
увійти

ФК Тернопіль зі Cлавутичем гратиме у В. Гаях, Козовій або Бережанах?

категорія: Футбол | дата: 25 05 2013 | переглядів: 927
ФК Тернопіль зі Cлавутичем гратиме у В. Гаях, Козовій або Бережанах?

Згідно рішення адміністрації Професіональної футбольної ліги України визначено, що матчі 9 та 10 турів фінальної частини чемпіонату України серед команд Другої ліги (група 1 і група 2) проходитимуть в один день і в одну годину, повідомляє кореспондент Номер один.

Так, матчі 9 туру відбудуться 1 червня, 10 туру — 8 червня. Всі поєдинки розпочнуться о 17.00 год. Особняком у цьому плані стоїть матч 9-го туру між командами ФК Тернопіль та Славутич (Черкаси).

"Дату проведення матчу 9 туру другого етапу чемпіонату України з футболу серед команд 1 групи другої ліги сезону 2012/13 рр. ФК Тернопіль - Славутич буде визначено пізніше", — йдеться рішенні адміністрації ПФЛ України.

На сьогоднішній день дата проведення цього матчу не визначена, бо 1 червня на тернопільському міському стадіоні, де проводить свої домашні матчі муніципальний клуб з Тернополя, відбуватимуться урочистості з нагоди Дня випускника. Тому в цей день на головній спортивній арені області матч 100% не відбудеться. Розглядаються кілька варіантів. Оскільки на запасному стадіоні, а він для ФК Тернопіль визначений, як Поділля (Хмельницький), поєдинку теж не може бути, бо там проходить його реконструкція (тамтешнє Динамо свої матчі проводиться у Красилові), то матч зі Славутичем пройде, очевидно, в інший день. Якщо з цією датою не погодяться черкащани, то розглядаються три місця проведення поєдинку 1 червня. А саме стадіони у — В. Гаях (Тернопільський р-н.), Козовій та Бережанах.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook