Про нас
увійти

Відбулись зональні змагання з футболу пам’яті В.Павліченка

категорія: Футбол | дата: 23 05 2013 | переглядів: 886
Відбулись зональні змагання з футболу пам’яті В.Павліченка

У Збаражі, Теребовлі та Заліщиках 18-19 травня відбулись зональні змагання з футболу пам’яті В.Павліченка, серед збірних команд районів за програмою ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини. У змаганнях взяло участь 12 футбольних команд, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У Збаражі путівку до фіналу завоювали бронзові призери сільських спортивних ігор Тернопільщини минулого року - команда Збаразького району. Збаражчани обіграли шумчан з рахунком (3:0) та зборівчан (1:0).

Переможцями також стали господарі у Теребовлі. Теребовлянці обіграли команду з Тернопільського району (5:2) та з рахунком (2:1) бережанців.

Напружено проходили змагання у Заліщиках. Тут перемогу святкували Чортківський район. Чортківчани обіграли борщівців (2:2) (5:2 по пенальті) та минулорічних переможців сільських спортивних ігор Тернопільщини — команду Заліщицького району (2:1).

Фінальну четвірку крім Збаразького, Теребовлянського та Чортківського району складатиме і Козівський район, як господар ХХІІІ сільських спортивних ігор. Фінальні змагання відбудуться 29-30 червня 2013 року на футбольних майданчиках Козови.

У загальнокомандному заліку ХХІІІ сільських спортивних ігор Тернопільщини лідирує Теребовлянський район — 249,5 очки. На другому та третьому місцях, відповідно, Шумський (246,5 очки) та Заліщицький (241,8 очки) райони.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин