Про нас
увійти

Футболісти з Коропецької ОДЮСШ виграли "срібло" на міжнародному турнірі

категорія: Футбол | дата: 22 05 2013 | переглядів: 605
Футболісти з Коропецької ОДЮСШ виграли

Команда Коропецької ОДЮСШ стала срібним призером ІІ міжнародного турніру з міні-футболу серед спортсменів 1997 року народження і молодших, який відбувся у Володимир-Волинському.

Участь у змаганнях, окрім наших земляків, взяли вісім українських команд із Київської та Вінницької областей, Володимир-Волинського та футболісти із німецького міста Анаберга. Турнір було приурочено Дню захисту дітей та 1025-річчю з часу заснування міста Володимир-Волинського.

Півфінальні ігри відбувалися у двох групах, де виступало по п'ять команд. Як розповів директор Коропецької ОДЮСШ для дітей та дітей-сиріт Дмитро Калиняк, наша команда стала переможцем у своїй групі, обігравши футболістів із міста Брацлав Вінницької області з рахунком (8:1), команду з Німеччини — з рахунком (9:2) та суперників із Володимир-Волинського з рахунком (4:3).

Щоправда, коропчани поступилися команді із села Кожухівка Київської області з рахунком (4:3), однак це не вплинуло на загальний результат, і наші футболісти все одно здобули перемогу у півфіналі.  Але у фіналі їм не вдалося обіграти набагато сильніших суперників із команди Вік із Володимир-Волинського, які й стали переможцями турніру. А футболісти Коропецької ОДЮСШ в результаті посіли друге місце. Третє місце здобула ще одна команда із Володимир-Волинського.

Кращим гравцем із команди Коропця став Богдан Рожнів. Готували спортсменів до змагань Дмитро Калиняк та Володимир Ільків, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин