У Бережанах змагалися 13-річні футболісти

категорія: Футбол | дата: 21 05 2013

В Бережанах пройшли обласні фінальні змагання футбольного турніру на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед юнаків 2000 року народження.

4 місце посіла команда Теребовлянського району, яку представляли учні Теребовлянської школи №2. Бронзовими призерами були школярі з Підволочиського району — команда Підволочиської ЗОШ І-ІІІ ступенів. На другій сходинці п’єдесталу – юні футболісти Шумського району — команда Шумської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А переможцями змагань серед 13-літніх спортсменів виявилась команда Бережанського району, яку представляли учні ЗОШ І-ІІ ступеня села Лапшин.

У змаганнях з елементів футбольної техніки у вправі "Жонглювання м’ячем" першим став Денис Кузик (Підволочиськ), друге місце посів його колега по команді Назар Кузь, а третє — Сергій Шергей із Шумська. Сергій, до речі, став бронзовим призером у ще одній вправі — "Удари по воротах на точність". Другий результат у цій дисципліні у Назара Легети з Бережан, а переможцем був ще один шумчанин — Сергій Мельник.

У вправі "Удари м’яча на дальність" найкраще проявили себе Василь Матвіїшин (Бережани), Теодорович А. (Теребовля) та Віталій Солтис (Підволочиськ), повідомляє управління фізкультури і спорту ТОДА.