Про нас
увійти

У Тернополі відбулися дитячі змагання з футболу на "Кубок Націй Данон"

категорія: Футбол | дата: 21 05 2013 | переглядів: 871
У Тернополі відбулися дитячі змагання з футболу на

15-16 травня в м.Тернополі на полі КЗ "ДЮСШ з футболу та інших ігрових видів спорту" відбулися всеукраїнські зональні змагання з футболу на "Кубок Націй Данон" серед юнаків 2002 р.н. і молодших, повідомили в Тернопільській обласній федерації футболу.

В змаганнях брали участь:

ЗОШ № 1 м. Нетішин Хмельницької обл., ЗОШ № 1 м. Теребовля Тернопільської обл., ЗОШ с. Зоря Рівненської обл., Гімназія № 1 м. Чернівці.   

Змагання проходили в 2 етапи:

Перший етап змагання з технічної підготовки складалася з трьох елементів, а саме:

— жонглювання м’ячем — Сич Андрій —123 рази (ЗОШ с. Зоря Рівненської обл.)

— удар на точність — Скрипченко Микола — 5 ударів (гімназія № 1 м. Чернівці)

— удар на дальність — Коберник Антон — 36 м (ЗОШ № 1 м. Нетішин Хмельницької обл.).

В кожній номінації переможець був нагороджений призами від Аматорської асоціації футболу України, компанії Данон і фірми "Адідас".

І другий етап безпосередньо це сама гра. Ігри проходили по коловій системі. В результаті ігор місця розприділилися в наступному порядку:

1 місце — гімназія № 1 м. Чернівці, П місце — ЗОШ №1 м. Нетішин Хмельницької обл., Ш місце — ЗОШ с. Зоря Рівненської обл., IV місце – ЗОШ № 1 м. Теребовля.

Команди, які зайняли П, Ш, IV місце — були нагороджені футболками, грамотами і цінними призами від Аматорської асоціації футболу України, компанії Данон і фірми "Адідас".

15 травня після 1-ої гри було проведено урочисте відкриття змагань на якому були присутні і виступали з привітальним словом: віце-президент  ФФУ і Голова ТОФФ Мариновський В.М., начальник управління фізичної культури і спорту ТОДА, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України Підгайний І.В., начальник управління у справах сім’ї, молодіжної політики та спорту Тернопільської міської ради  Круть М.М., начальник відділу спорту Тернопільської міської ради Рибак А.Г.

16 травня після ігор було проведено урочисте закриття змагань і нагородження. Нагородження проводив головний суддя змагань Мотика А.Я., віце-президент ФФУ, голова ТОФФ Мариновський В.М. Команда гімназії № 1 м. Чернівці, яка зайняла 1 місце 24-26 травня буде брати участь у фінальній частині, яка пройде в Києві.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин