Про нас
увійти

Ігор Яворський: "Налаштовуємо футболістів на серйозний бій у Черкасах"

категорія: Футбол | дата: 21 05 2013 | переглядів: 689
Ігор Яворський:

Головний тренер тернопільської Ниви прокоментував розгромну перемогу своєї команди над южненським Реал Фармом (6:0).

— Сьогодні Нива провела один з кращих матчів, хоча я думаю, що ми непогано усі ігри проводили. Сьогодні вдалось те, над чим ми важко працювали на зборах - реалізація моментів. Практично у кожному з матчів, як ви бачили, у нас було достатньо моментів, але реалізація була досить низькою. Нарешті "прорвало". Чому? Було сильне бажання порадувати уболівальника, переконати, що команда грає. По попередніх іграх Ниви можна побачити, що сам зміст гри команди — на досить хорошому рівні. Хороший контроль м’яча, хороша рухливість футболістів, футболісти викладаються на всі сто відсотків на футбольному полі. Єдиний був брак — це реалізація моментів. Сьогодні саме той випадок, що, як кажуть, влетіло все, що могло влетіти, та й ще могли забити. Так що я задоволений футболістами, що вийшли на футбольне поле. Вони серйозно віднеслися до цього поєдинку, тому, що якщо взяли матчі за попередні півроку, то ця команда принесла нам чимало невдач. Ми тоді програли (0:1) вдома, (0:2) — на виїзді. Звичайно, хотілося реабілітуватися, показати хорошу, змістовну гру і головне — результативну, тому що, повторюсь, у нас буває хороша гра, але мало забиваємо, сьогодні забили, забили нападники, півзахисники, це радує, так що думаю, що сьогодні гра вдалася.

— Славутич сьогодні програв Десні (1:3). Це для вас позитивний результат?

— Звичайно, це хороший результат для нас, тому що Черкаси — наш прямий конкурент. Команда в них (Славутича) хороша, ми бачили як вони з нами грали і їх інші ігри. Команда збалансована в усіх лініях, проводила підготовчий період в Туреччині, це говорить про те, що команда фінансово досить серйозно забезпечена — не кожна команда другої ліги може позволити собі проводити збори в Туреччині. Але це — футбол. Мабуть Десна краще виглядала сьогодні. Ми, в принципі, задоволені, що Десна перемогла. Але нам треба рахувати свої очки і серйозно готуватися до самого серйозного поєдинку, мабуть, в цьому колі — це матч з Славутичем.

Я вже говорив, що Славутич досить пристойна команда. Думаю, що ми зможемо підготуватися до цього поєдинку, зробимо все можливе, щоб усі футболісти функціонально підійшли до цієї гри, налаштовуємо футболістів на досить серйозний поєдинок, тому що це самий принциповий поєдинок буде на цьому етапі. Якщо команда зіграє вдало, то питання другого місця буде знято. Будем старатись зіграти вдало.

Джерело: karacool.com.ua

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин