Про нас
увійти

Переможцями Спортивних ігор з футболу стали тернополяни

категорія: Футбол | дата: 20 05 2013 | переглядів: 929
Переможцями Спортивних ігор з футболу стали тернополяни

8-9 травня на стадіоні с. Великі Гаї Тернопільського району був проведений фінальний етап ХVII Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини з футболу. У змаганнях взяли участь збірні команди районів, сформовані з учнів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

У матчі за 3-4 місце зустрілися збірні Чортківського та Гусятинського районів. З результатом 1:0 перемогли чортківські футболісти, які відповідно завоювали бронзові нагороди. Готував команду тренер Олександр Архипенко.

У поєдинку за 1-2 місце змагалися команди міста Тернополя та Тернопільського району. З рахунком (2:1) перемогли школярі Тернополя. Готували міську команду тренери Роман Кордупель та Володимир Джугалей.

Як зазначив головний суддя змагань Василь Руцький, усі поєдинки проходили у безкомпромісній, напруженій боротьбі, а завдячуючи сільському голові Великих Гаїв Олегу Кохману, футбольний турнір проведено на високому організаційному рівні.

Результати фінальної частини футбольного турніру ХVІІ Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини:

1 місце — м. Тернопіль; 2 місце — Тернопільський район; 3 місце — Чортківський район; 4 місце — Гусятинський район; 5 місце — Ланівецький район; 6 місце — Зборівський район.

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook
Стрічка новин