Нива познущалася над Реал Фармом

категорія: Футбол | дата: 20 05 2013

Шість "сухих" голів влетіло у ворота южненського Реал Фарма, який вчора мав нагоду гостювати у Тернополі. Нива вже вдруге поспіль завдала "фармацевтам" розгромної поразки.

Зі слів головного тренера Реал Фарма Миколи Лиховидова, його підопічні на гру проти тернопільської команди налаштовувалися по-особливому. Але всі плани граючого тренера южненців зламали футболісти Ниви, які того вечора забивали голи на будь-який смак.

Розгром южненської команди розпочався вже на третій хвилині зустрічі. Нива активно розпочала гру і в одній із перших атак Григорій Баранець поклав початок розгрому (1:0). За лічені хвилини Андрій Кікоть одразу ж міг рахунок подвоїти, але голкіпер гостей ліквідував загрозу. Те, що не вдалося зробити Кікотю, зробив Ігор Швець. Борис Баранець прорвався у штрафний майданчик Реал Фарма і не пошкодував передачі для партнера, який з легкістю переграв кіпера южненського клубу (2:0). Швець незабаром відповів взаємністю своєму одноклубнику, виступивши вже у ролі асистента. А Борис Баранець підвів риску під першим таймом (3:0).

У першому таймі гравці Реал Фарма забули що таке атака. Постійний пресинг з боку Ниви приніс свої плоди — на полі була лише одна команда.

Після відпочинку, "фармацевти" спробували взяти гру під контроль та навіть кілька разів потурбували Андрія Новака. Але за десять хвилин до завершення гри гості остаточно здалися. Тернопільська команда видала неймовірну кінцівку, забивши ще три голи. Спочатку, після кутового від Мельника, відзначився Михайло Басараб (4:0), а за хвилину головою вже відзначився Олександр Лакуста (5:0). Ну а третій поспіль гол головою на рахунку Василя Товкацького (6:0). На останніх хвилинах відзначився ще й Ігор Мельник, але через офсайд його гол відмінили.

Нива "порвала" Реал Фарм на шматки, а найголовніше отримала суттєву перевагу у боротьбі за Першу лігу. Славутич свій матч у Чернігові програв, подарувавши Десні путівку у Першу лігу, а Ниві — суттєві надії на друге місце, а разом із цим — шанс підвищитися у класі через перехідні матчі

Саме проти Славутича наступного тижня Нива проведе наступну гру. Зараз розрив між командами становить 5 очок. Цей матч для обох клубів буде стояти на особливому рахунку. Головне завдання тернополян — не програти, хоча навіть у разі негативного результату, команда Яворського збереже серйозні шанси посісти друге місце.

ФОТОЗВІТ

Друга ліга, плей-офф (7-ий тур). Тернопільський "Міський" стадіон, 19 травня

Нива – Реал Фарм 6:0

Голи: Г. Баранець 3, Швець 20, Б. Баранець 44, Басараб 83, Лакуста 84, Товкацький 89

Нива: Новак, Романюк (Гребінський 46), Лазорик (Білий 57), Яневич, Ільків, Басараб, Б. Баранець (Товкацький 58), Кікоть (Лакуста 67), Г. Баранець, Швець (Данищук 78), Мельник

Реал Фарм: Кравченко, Андрєєв, Артьомов (Прохода 22), Базан, Підлетейчук (Ємельянов 55), Прокопенко (Юрченко 72), О. Коваленко, Лиховидов (Бабенцов 22), Циня, Ільницький, Д. Коваленко

Попередження: Лазорик, Швець, Бабенцов, Підлетейчук