Долю центрального матчу туру у Вищій лізі Тернопільщини вирішив єдиний гол

категорія: Футбол | дата: 04 07 2024

У центральному поєдинку 9-го туру вищої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2024 року між бучацьким "Колосом" та ФК "Борщів" все вирішив єдиний гол, який у першій половині першого тайму забив лідер бучацької команди Володимир Мостовий, повідомляє Асоціація футболу Тернопільщини.

На 18-й хвилині господарі організували атаку через центральну зону. Нападник "Колоса" Юрій Захарків, знаходячись під опікою одразу двох суперників, відкотив м’яча опорному півзахиснику Володимиру Мостовому. Той зробив кілька кроків уперед і наважився на удар лівою ногою метрів з 24-ох. М’яч потрапив у нижній, лівий від голкіпера ФК "Борщів" Івана Мельника кут воріт (1:0). Запізнілий стрибок досвідченого воротаря не допоміг врятувати борщівську команду.

У протистоянні бучацької та борщівської команд це був другий матч у сезоні і вдруге бучачани святкують мінімальну перемогу 1:0, тим самим відриваються від конкурента на призове місце вже на сім очок.

"Колос" (Бучач) – ФК "Борщів" – 1:0 (1:0)

30 червня. Бучач. Стадіон "Колос". 100 гл. +32 град

Арбітр – Олег Когут (Тернопіль), асистенти – Ростислав Новосад (Тернопіль), Олег Мімнонов (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу – Іван Будівський (Теребовля).

"Колос": Петришин, Ткачук, Новачинський-к, Ваврик, Грегуль, Сташків, Гурін (Кобеля, 81), Мостовий, Наконечний (Софінський, 81), Федчишин, Захарків (Лівіцький, 90+1). Запасні: Правдюк, Курдупель, Р. Кривий, Кармаліта.

ФК "Борщів": І. Мельник, Романюк (Зубик, 71), Дитиняк, Стриєшин, Ємаєв (Дячинський, 64), Гришак-к (Чеснік, 81), Миронюк (Хабаров, 90+1), Тимощук, Харчук, Дурда (Капелян, 64), Гайдаш (Гизлик, 81). Запасні: Гаращук, Грицик.

Гол: Володимир Мостовий (18).

Попереджені: Арсен Сташків (34), Ростислав Гришак (35), Роман Курдупель (61), Михайло Кордівський (87), Роман Софінський (90+2).

Вилучений: Арсен Сташків (56, друге попередження).