Про нас
увійти

Легендарний український воротар увійшов у тренерський штаб тернопільської "Нива"

категорія: Футбол | дата: 19 06 2024
Легендарний український воротар увійшов у тренерський штаб тернопільської "Нива"

17 червня, розпочала підготовка до нового футбольного сезону-2024/25 тернопільська "Нива".

Перед тренуванням команда мала зустріч із керівництвом клубу, на якій гравцям представили нового головного тренера Євгена Сергійовича Калиниченка, його помічників, а також спортивного та комерційного директорів – Сергія Михайловича Задорожного (востаннє працював у структурі львівського "Руху", а раніше, в тому числі обіймав посаду головного тренера "Ниви") та Остапа Романовича Бориса (донедавна був адміністратором у команді ЮКСА Тарасівка).

Найвідомішою особистістю у тренерському штабі Калиниченка є не сам наставник, а тренер по воротарях – легендарний український воротар Ігор Вікторович Шуховцев, котрий під час спортивної кар’єри виступав за луганську "Зорю", харківський "Металіст", сімферопольську "Таврію", маріупольський "Іллічівець" (попередник ФСК "Маріуполь"), вінницьку "Ниву", київська "Арсенал".

Нагадаємо, кілька днів тому ФСК "Маріуполь" повідомив про те, що команду залишив Ігор Шуховцев, де він працював тренером воротарів майже півтора року. Сторони за обопільною згодою припинили співпрацю. 52-річний фахівець працював тренером воротарів у команді з Маріуполі з лютого 2023 року.

Джерело: ПЕРШИЙ онлайн

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook