Тернопіль прийматиме фінал чотирьох Дівочої футбольної ліги України

категорія: Футбол | дата: 28 05 2024

29-31 травня 2024 року у Тернополі відбудуться матчі фінального етапу Дівочої футбольної ліги України серед команд до 15 років.

Вперше чемпіонат України проходив за новою системою та схемою “осінь-весна”. На першому етапі змагань участь у чемпіонаті взяли 15 колективів з усієї України.

На стадії другого групового етапу переможців визначали за круговою системою у два кола.

За підсумками по дві кращі команди з групи потрапили до фінального етапу, а саме:

"Ладомир" (м. Володимир, Волинська область)

"Ліцей" (м. Костопіль, Ріненська область)

"Кривбас" (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область)

Збірна Харківської області

Матчі фінального етапу відбудуться у м. Тернопіль на центральному стадіоні ім. Р. Шухевича. Згідно з положенням, поєдинки тривають 2 тайми по 40 хвилин. У разі нічийного результату переможець пари визначиться у серії післяматчевих пенальті.

Фінальний етап

На фінальному етапі сформувано дві півфінальні пари, переможці яких зустрінуться у фінальному матчі, а переможені зіграють за 3 місце.