Про нас
увійти

"Кобзар" з Гаїв Шевченківських виступить на ветеранському чемпіонаті України з футболу

категорія: Футбол | дата: 16 04 2024
"Кобзар" з Гаїв Шевченківських виступить на ветеранському чемпіонаті України з футболу

Ветеранська команда "Кобзар" з Гаїв Шевченківських (Байковецька громада) 21 квітня візьме участь у відбірковому етапі чемпіонату України серед ветеранів 55+ років пам’яті МСМК, заслуженого тренера України Володимира Лозинського.

Змагання команд у групі "Захід-1", де гратимуть три команди –  "Буковина" (Чернівці), "Агробізнес" (Волочиськ) та "Кобзар" (Гаї Шевченківські, Тернопільська область), проходитимуть у Чернівцях на стадіоні "Хет-трик Арена" (покриття штучне). Усі три матчі відбудуться у неділю, 21 квітня.

Розклад матчів:

12:00 "Буковина" – "Кобзар"

13:00 "Агробізнес" – "Буковина"

14:00 "Кобзар" – "Агробізнес"

Команди-переможці групового етапу виходять до фінального етапу, матчі якого відбудуться в травні 2024 року в м. Києві.

Згідно регламенту змагань до рапорту арбітра на матч дозволяється включення гравців віком 55 років та старші (тобто 1969 р.н. та старші), а також не більше трьох гравців віком 50 років та старше (тобто 1974 р.н. та старші).

Тривалість матчу — два тайми по 20 хвилин. Ігровий склад команди: воротар та семеро польових гравців.

Футбольний турнір проводиться під час війни та має статус благодійного. Всі виручені кошти будуть спрямовані на допомогу Збройним силам України. Організатором турніру виступає Асоціація ветеранів футболу України, генеральні партнери змагання: ТОВ "Агробізнес" та Благодійний фонд родини Собуцьких.

Джерело: АФТ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook