Чвертьфіналіст ліги Тернопільщини провів перший спаринг у 2024 році

категорія: Футбол | дата: 21 02 2024

18 лютого у селі Джурин відбувся спаринг між місцевим ФК "Вікторія" (Білобожницька ТГ) та чвертьфіналістом Ліги Тернопільщини – ФК "Цвітова" (Трибухівська ОТГ). Матч завершився впевненою перемогою команди з Трибухівської громади – 5:0.

Перший гол на сьомій хвилині забив гравець, який знаходиться у розташуванні ФК "Цвітова" на перегляді. Другий м’яч на тридцять восьмій хвилині теж забив гравець на перегляді. В другому таймі на сімдесятій хвилині відзначився А. Дурда, на вісімдесят першій – І. Сасовець і на вісімдесят сьомій – В. Гикавчук.

У звітному матчі ФК "Цвітова" виступав у такому складі: перший тайм – Тантала М., Дюк В., Бородиць М., гравець на перегляді, Кікіс І., Гикавчук В., гравець на перегляді, Птиць А., Коліщинський Д., Дурда А., гравець на перегляді; другий тайм – Тантала М., Дюк В., гравець на перегляді; Сасовець І., гравець на перегляді, Мединський Н., гравець на перегляді, Гикавчук В., Птиць А., Дурда А., гравець на перегляді.

Нагадаємо, в 1/4 фіналу Ліги Тернопільщини ФК "Цвітова" суперничатиме з ФК "Біла" (Тернопільський район).