Про нас
увійти

Футбольна команда "Генезис" нагороджена срібними медалями у змаганнях серед найстарших юнаків Тернопільщини

категорія: Футбол | дата: 20 10 2023
Футбольна команда "Генезис" нагороджена срібними медалями у змаганнях серед найстарших юнаків Тернопільщини

19 жовтня, у приміщенні Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка відбулося нагородження команди "Генезис", яка здобула срібні медалі Дитячо-юнацької футбольної ліги Тернопільщини у найстаршій віковій категорії (U-17).

В урочистій церемонії нагородження взяв участь перший заступник голови – виконавчий директор Асоціації футболу Тернопільщини Василь Миколайович Заторський, директорка Тернопільського академічного ліцею “Генезис” Галина Богданівна Буяк, голова комітету дитячо-юнацького футболу АФТ Володимир Миколайович Ясюченя та заступник директора з навчально-виховної роботи Василь Петрович Івегеш.

У вступному слові заслужений працівник фізичної культури і спорту України Василь Івегеш нагадав, яким був шлях до срібним медалей, подякував кожному футболісту за старання на тренуваннях та самовіддачу під час офіційних матчів ДЮФЛ. А також відзначив, що від бажання кожного залежатиме, на який рівень вийдуть футболісти у майбутньому, згадавши їхній попередників – Ігоря Курила, Ігоря Пердуту, братів Когутів, Ігоря Мединського.

Галина Буяк гідно оцінила виступ молодих ліцеїстів, деякі з яких уже стали студентами, відзначивши, що футболісти вже вписали свої імена в історію академічного ліцею, який нещодавно відзначив свою першу річницю. Галина Богданівка запевнила, що з боку керівництва ліцею футбол і далі отримуватиме всебічну підтримку.

У вітальному слові Василь Заторський від імені голови Асоціації футболу Тернопільщини Тараса Юрика подякував юним футболістам та їхнім тренерам за те, що вони на високому рівні відіграли юнацьку футбольну лігу 2023 року. Василь Миколайович переконаний, що хлопці із "Генезиса" на досягнутому зупинятися не збираються, а й далі продовжуватимуть вдосконалюватися, щоби покращувати свою майстерність і переходити на вищий щабель – у дорослий футбол.

Далі футболісти були нагороджені внутрішньо командними відзнаками. Так, кращим воротарем став Богдан Токар, захисником – Олександр Іванюк, півзахисником – Мар’ян Мошовський, нападником – Денис Боднар і кращим гравцем – Олександр Ревуцький.

Опісля представники Асоціації, разом з керівництвом ліцею відзначили усіх призерів обласної ДЮФЛ заслуженими нагородами – медалями, грамотами та кубком. Після чого хлопці провели традиційну фотосесію зі своїми наставниками та запрошеними.

Джерело: АФТ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook