Про нас
увійти

"Нива" поповнилась молодим тернопільським голкіпером

категорія: Футбол | дата: 04 09 2023
"Нива" поповнилась молодим тернопільським голкіпером

Воротар Арсен Хабло підписав контракт з тернопільською "Нивою".

Голкіпер Арсен Хабло перші кроки у великому футболі робив у козівській ДЮСШ під керівництвом тренера Бориса Палюха. Згодом удосконалював футбольну майстерність у тернопільській футбольні академії під керівництвом тренерів Ростислава Ціха та Івана Рогаля.

На дорослому рівні почав виступати з 2022 року за ФАТ (Тернопіль) у вищій лігі чемпіонату Тернопільської області..У сезоні-2022 за цю команду зіграв 11 поєдинків.

Початок 2023 року Хабло провів у цій ж команді, яка отримала подвійну назву – "ФАТ-Подоляни" (Тернопіль). Тут статистика молодого воротаря була значно меншого – всього два зіграних матчі, з яких лиш один – в основному складі. Після вдало зіграного "на нуль" повного поєдинку проти заліщицького "Дністра", на наступний день, 19 червня, Арсен перейшов до іншої команди вищої обласної ліги – "Медоборів" із Зеленого (Гусятинщина).

Однак і там основним голкіпером не став, адже в команду повернувся досвідчений Тимофій Шеремета. В останній день серпня Арсен Хабло був заявлений за ФК "Нива" (Тернопіль), який виступає в першій українській лізі.

Джерело: АФТ

Читайте найцікавіші новини спорту у Facebook