Ящук наближається до позначки у 100 забитих голів

категорія: Футбол | дата: 23 09 2011

Всього 5 голів до сотні залишилося забити українському форварду бельгійського Серкль Брюгге Олегові Ящуку і стати членом клубу Кращих бомбардирів Україні імені Олега Блохіна.

У поєдинку шостого раунду Кубка Бельгії проти Мехелена (1:0), м'яч, забитий на 76-й хвилині зустрічі, став для уродженця Тернопільщини 95-м в елітних футбольних турнірах.

Розподіл забитих м'ячів Ящука по країнах і турнірах: 10 - в українській Прем'єр-лізі (раніше Вищій лізі), 70 - в чемпіонаті Бельгії, 8 - у Кубку Бельгії, 3 - в чемпіонаті Греції і 4 - в єврокубкових турнірах.

Перший свій гол в елітних турнірах Ящук забив 25 липня 1995 року в матчі чемпіонату України проти донецького Шахтаря. У той період кар'єри він захищав кольори тернопільської Ниви. Поєдинок закінчився з рахунком 4:2 на користь тернополян, а Ящук зробив хет-трик і став наймолодшим автором "трюку з капелюхом" в українському чемпіонаті.

Джерело: "Галичина спортивна"