Василь Малик: "Найгірша гра, яку ми грали від початку зборів"

категорія: Футбол | дата: 22 08 2023

Післяматчевий коментар головного тренера тернопільської "Ниви" Василя Малика після поєдинку проти харківського "Металіста" (0:1).

"В першу чергу хочу подякувати нашим збройним силам, по друге привітати суперника. По грі у нас нічого не виходило, ні по результату ні по змісту гри. Відчувається, що далась в знаки кубкова гра із Скалою, 120 хвилин, фізично хлопці підсіли, плюс емоційне спустошення, пропустили м’ячі на останніх хвилинах, напевне це  далось в знаки. Позитивного в цьому мало було. Тепер важливо не попасти в психологічну яму, треба з неї вилазити.

Тому і дивні рішення сьогодні, в нас практично нічого не виходило. Ні вихід з оборони в атаку, ми не змогли зачепитись за м’яч. Практично нічого не виходило. Найгірша гра, яку ми грали від початку зборів. І надіюсь вона залишиться останньою такою паскудною грою", - сказав Василь Малик.