ФК "Гримайлів" у спаринг впевнено переміг заліщицький "Дністер-2"

категорія: Футбол | дата: 04 05 2023

30 квітня, у Копичинцях, на стадіоні "Над ставом", спаринг провели два футбольні колективи, які цьогоріч змагатимуться у другій лізі чемпіонату Тернопільської області. Силами помірялися ФК "Гримайлів", який представляє Гримайлівську територіальну громаду, та заліщицький "Дністер-2", котрі в своїй історії ще ніколи не змагалися на обласному рівні, повідомляє АФТ.

Номінальні господарі з Гримайлова здобули впевнену перемогу 4:1. Вони відзначилися у першому тайму, на 53-й хвилині другого молоді заліщани рахунок зрівняли (м’яч на рахунку Василя Бойчука). Опісля підопічні Віталія Гоцалюка вразили ворота суперників ще тричі. У переможців м’ячі забили: Андрій Процюк (26 хвилина), Ігор Гуменюк (64) та двічі Володимир П’ятничко (69, 83).

Команди виступали у таких складах:

ФК "Гримайлів: Черниш (Бодак, 46), Худзік (Лафета, 80), Коломієць (Ваврик, 75), Зубик (Магеровський, 70), Крашівський, Савчук (Бекесевич, 55), Юристий (Березівський, 55), Клос (П’ятничко, 50), Симчук (Шварчевський, 80), Процюк (Подоляк, 70), Гуменюк (Столяр, 80)

"Дністер-2": Грабарович, Садовський, Гонза, Мізюнський, Мицьо, Легедзюк, Бойчук, Коцюба, Шутурма, Кочерган, Дорош. На заміну виходили: Левицький, Матейчук, Пінгас, Николайчук, Юсипчук, Муравель, Манчишин, Білий.

Нагадаємо, стадіон у Гримайлові на реконструкції, тому домашні матчі ФК "Гримайлів" проводитиме на спортивній арені "Над ставом" у Копичинцях