Збаразький "Галич" здобув перемогу над теребовлянською "Нивою"

категорія: Футбол | дата: 01 05 2023

30 квітня, у Теребовлі на стадіоні "Колос" спаринг провели місцева "Нива" та збаразький "Галич". Мінімальну перемогу святкували гості (на фото) – 1:2, повідомляє АФТ.

Рахунок у матчі уже на восьмій хвилині відкрив теребовлянець Анатолій Ульянов, котрий, що цікаво, свого часу виступаючи за "Сталь" з Кам’янського (колишній – Дніпродзержинськ) встиг зіграти один поєдинок в українській Прем’єр-лізі. Не минуло й 20-ти хвилин матчу, як гості рахунок вирівняли. М’яч забив 19-річний півзахисник Михайло Купчак. А перемогу "Галичу" на початку другого тайму приніс точний удар Володимира Дишлюка.

"Нива" (Теребовля) – "Галич" (Збараж) – 1:2 (1:1)

"Нива": Вадим Сташків – Віталій Бодак, Ігор Наконечний, Анатолій Ульянов, Віталій Колтко – Роман Возьний, Владислав Сороцький, Олег Чемерейко, Тарас Бутковський, Іван Лац – Артем Козлов. На заміну виходили: Тарас Воробель (воротар), Юрій Цьона, Максим Крупа.

"Галич": Дмитро Загурський – Віктор Чорній, Арсен Чубатий, Ігор Грішаков (Віталій Антонишин, 88), Віталій Антонишин (Андрій Літус, 61) – Володимир Дишлюк (Андрій Білик, 58), Андрій Ласий, Михайло Купчак (Володимир Дишлюк, 82), Микола Ландяк, Тарас Ухман (Максим Біняшевський, 46) – Максим Яцків (Вадим Біняшевський, 61).

Голи: 1:0 – Анатолій Ульянов (8), 1:1 – Михайло Купчак (19), 1:2 – Володимир Дишлюк (48).

P.S.: За домовленістю команд у грі дозволялись зворотні заміни.