Великогаївський "Агрон" здобув перемогу в першому офіційному матчі 2023 року

категорія: Футбол | дата: 30 04 2023

29 квітня, чемпіон Тернопільської області з футболу 2022 року великогаївський "Агрон" провів перший офіційний поєдинок у 2023 році. У рамках 8-го туру аматорського чемпіонату України на домашньому стадіоні наші земляки легко перемогли аутсайдера – команду "Варатик" з Коломиї (Івано-Франківська область) – 4:0, повідомляє АФТ.

Великогаївські футболісти перший м’яч забили у першому таймі і ще три – у другому. Перший офіційний м’яч у 2023 році на 36-й хвилині забив фланговий нападник "Агрона" Тарас Червонецький (1:0). На початку другого тайму на 47-й хвилині відзначився центральний нападник Назар Процик (2:0), він ж на 61-й хв. записав на свій бомбардирський рахунок дубль (3:0). І на 71-й хвилині четвертий м’яч у матчі забив ветеран тернопільського футболу, оборонець Віктор Ковалик (4:0).

"Агрон" у звітному матчі виступав у такому складі: Мазур, Соколовський, Олексюк (Семенець, 74), Ковалик (Стриєшин, 71), Скакун, Пришнівський (Капелян, 62), Кохман, Луцик, Червонецький (Софінський, 67), Процик (Гуль,74), Гром’як (Павлусь, 67). На заміні: Білик.

Після цієї перемоги у наших земляків стало 19 очок. Вони займають друге місце у турнірній таблиці, на один пункт поступаючись лідеру – "Колосу" з Полонного (Хмельницька область).

Наступний матч "Агрон" проведе теж удома. 6 травня підопічні Олега Тимця прийматимуть стрийську "Скалу-1911"