Спаринг з трьома дублями завершився на користь заліщицького "Дністра-2"

категорія: Футбол | дата: 25 04 2023

22 квітня спаринг провели учасники першої ліги чемпіонату Тернопільської області з футболу 2023 року – заліщицький "Дністер-2" та ФК "Бучач". З рахунком 4:2 перемогу святкували молоді заліщицькі футболісти під керівництвом досвідченого тренера Володимира Приємського, повідомляє АФТ.

У переможців м’ячі забили: Руслан Дорош-2 та Максим Шутурма-2, у переможених – двічі вразив ворота суперників Петро Яцунда.

Команди виступали у таких складах:

ФК "Бучач": Петро Ямнюк, Степан Гнитка, Володимир Підвишенний, Юрій Катрій, Василь Олексевич, Богдан Бородиця, Даніїл Дрозд, Марко Пулик, Микола Кладочний, Мар’ян Дзьоба, Анатолій Вишневський. На заміну виходили: Артем Надворський, Павло Рудницький, Петро Яцунда, Петро Гончар та гравець на перегляді.

"Дністер-2": перший тайм – Тарас Пінгас, Євген Гонза, Василь Садовський, Назар Мізюнський, Олег Мицьо, Олег Легедзюк, Роман Коцюба, Максим Манчишин, Максим Шотурма, Василь Бойчук, Руслан Дорош, другий тайм – Олександр Николайчук, Андрій Шацький, Денис Клічук, Максим Білий, Віталій Юсипчук, Михайло Матейчук, Ігор Ляхович, Ярослав Гурін, Іван Сосовець, Володимир Левицький, Іван Тимофійчук.