ФК "Гримайлівська ТГ" на виїзді переміг ФК "Збараж"

категорія: Футбол | дата: 22 04 2023

20 квітня, у Збаражі на місцевому стадіоні "Колос" спаринг провели команди, які вже 30 квітня стартують у першій лізі чемпіонату Тернопільської області з футболу 2023 року – ФК "Збараж" приймав ФК "Гримайлівська ТГ", повідомляє АФТ.

У першому тайму команди м’ячів не забивали, натомість після відпочинку підопічні Віталія Гоцалюка відзначилися одразу трьома голами. Вразили ворота суперників, на 50-й хвилині нападник ФК "Гримайлівська ТГ" Ігор Гуменюк, на 66-й – півзахисник Дмитро Магеровський і на 77-й – капітан команди Володимир Савчук.

ФК "Збараж" – ФК "Гримайлівська ТГ" – 0:3 (0:0)

20 квітня 2023 року. м. Збараж. Товариський матч. Стадіон "Колос".

Арбітр: Андрій Письменний (Тернопіль), асистенти арбітра – Віталій Чорній (Борщів), Денис Кіцкай (Бучач).

ФК "Збараж": Денис Луб’янецький – Юрій Табачний (Антон Ногас, 46), Іван Злочевський (Руслан Хруняк, 64), Максим Шекера, Ігор Волянюк – Богдан Вітрук (Володимир Богатюк, 77), Богдан Богатюк, Дмитро Синиця (Костянтин Харченко, 61), Назарій Макух (Григорій Ямчук (68), Максим Руденко (Іван Сєрокуров, 46) – Олександр Катюк. Головний тренер – Василь Тимченюк.

ФК "Гримайлівська ТГ" (стартовий склад): Володимир Черниш – Максим Коломієць, Василь Крашівський, Михайло Зубик, Андрій Ваврик – Станіслав Симчук, Володимир Савчук, Віталій Панило, Роман Клос, Андрій Процюк – Ігор Гуменюк. На заміну виходили: Дмитро Бекесевич, Сергій Березівський, Дмитро Магеровський, Михайло Юристий, Іван Шварчевський, Назарій Присяжнюк, Назар Подоляк, Іван Лафета, Владислав Столяр. Головний тренер – Віталій Гоцалюк.

Голи: 0:1 – Ігор Гуменюк (50), 0:2 – Дмитро Магеровський (66), 0:3 – Володимир Савчук (71).