Збірна студентів Тернопільщини здолали ФА "Тернопіль"

категорія: Футбол | дата: 20 04 2023

19 квітня, у селі Боричівка, що біля Теребовлі на стадіоні зі штучним покриттям спаринг провели учасник вищої ліги чемпіонату Тернопільської області – команда Футбольної академії "Тернопіль" та студентська збірна Тернопільської області сформована на базі футбольного колективу Тернопільського національного педагогічного університету, повідомляє АФТ.

"Академія" активно готуються до старту в своєму другому поспіль чемпіонаті області серед команд вищої ліги, який заплановано на 7 травня, а студентська збірна готується до змагань всеукраїнської універсіади та чемпіонату України серед вузів.

Уже на 5-й хвилині поєдинку за фол на Роману Возьному, арбітр призначив пенальті у ворота ФА "Тернопіль". Одинадцятиметровий реалізував Володимир Мостовий (0:1). На 30-й хвилині "академіки" рахунок зрівняли – красень-гол забив Арсен Шейко (1:1). За нічийного рахунку команди пішли на перерву. У другій 45-хвилинці студенти зуміли відзначитися ще одного разу і перемогти – 1:2. Звитягу студентам приніс Максим Яцків, котрий вразив ворота суперників після передачі Михайла Купчака.

Як повідомив прес-службі Асоціації футболу Тернопільщини головний тренер студентської команди Василь Івегеш, матч безперечно був корисним для обох колективів. У своїй команді Василь Петрович відзначив би Володимира Мостового та Максима Яцківа, котрий мав багато нагод, щоби вразити ворота суперників. У ФА "Тернопіль" досвідчений наставник виділив голкіпера Омельяна Чубака, автора забитого м’яча Арсена Шейка та капітана Олександра Божка.

Команди виступали у таких складах:

ФА "Тернопіль": воротар – Чубак (Войнарський, 46), захисники – справа Духнич (Жигало, 70), зліва Керничний (Прокопів, 46), центральні – Бугера, Бобко, центральні півзахисники – Павлович, Божко, Шейко, зліва – Крамарчук (Горбуль, 65), справа – Царюк (Швед, 46), нападник – Кикіш (Тігов, 46).

Студентська збірна Тернопільської області: воротар – Загурський, захисники – справа Чорній, зліва Возьний (Дишлюк, 46), центральні – Миронюк, Васильченко, центральні півзахисники – Мостовий, Лилик, зліва – Купчак, справа – Симчук, нападники – Яцків, Ландяк.