Дівчата з Тернополя у Підволочиську вибороли футзальний кубок області

категорія: Футбол | дата: 12 04 2023

У спортзалі ДЮСШ смт Підволочиськ відбувся кубок Тернопільської області з футзалу серед дівчат 2010 року, в якому взяли участь п’ять команд, повідомляє АФТ.

В результаті безкомпромісної боротьби (змагання відбувалися за коловою системою), перше місце заслужено здобула команда Футбольної академії "Тернопіль", яка не зазнала жодної поразки і здобула чотири впевнених перемоги.

Тернопільська команда продемонструвала цікавий змістовний футзал, адже дівчата вже неодноразово в цьому році піднімалися на щабель п’єдесталу на різноманітних всеукраїнських турнірах. Кращими в тернопільській команді можна відзначити – Олесю Каплун, Людмилу Лучко, Вікторію Брегін, Вікторію Борову, котрі, виступаючи у стартовій четвірці, впевнено здобували результат для своєї команди.

0

Як розповів тренер переможців Сергій Харчук, дані змагання стали етапом підготовки до наступних серйозних випробувань, а саме фінальної частини чемпіонату України з футзалу даної вікової групи, який відбудеться 20-22 квітня у спортзалі ДЮСШ м. Городенка Івано-Франківської області.