ФК "Гримайлівська ТГ" у спарингу обіграв великоберезовцький "Сокіл"

категорія: Футбол | дата: 12 04 2023

11 квітня, на стадіоні "Газопровід", що на околиці Тернополя футбольний спаринг провели учасник Ліги чемпіонів Тернопільщини великоберезовицький "Сокіл" та дебютант першої ліги чемпіонату Тернопільської області ФК "Гримайлівська ТГ".

Гравці гримайлівської команди вже у першому таймі довели, що мають серйозні наміри щодо цього поєдинку, відзначившись двома забитими м’ячами. На восьмій хвилині рахунок у матчі відкрив Андрій Процюк, а на 26-й – подвоїв перевагу команди Віталія Гоцалюка молодий півзахисник Станіслав Симчук. У другому таймі ФК "Гримайлівська ТГ", зусиллями Дмитра Бекесевича (77 хвилина), довів перевагу до трьох м’ячів – 3:0.

Команди виступали у таких складах:

ФК "Гримайлівська ТГ": Бодак (Черниш, 46), Худзік (Шумило, 70), Коломієць (Крашівський, 46), Зубик, Ваврик (Магеровський, 50), Савчук, Березівський (Бекесевич, 50), Клос (Столяр, 46), Процюк (Подоляк, 50), Симчук (Лафета, 70), Гуменюк (Романів, 70).